اختتامیه جشنواره هنرهای نمایشی در خراسان شمالی برگزار شد

آئین اختتامیه مرحله استانی جشنواره هنرهای نمایشی ویژه اعضای کانون های فرهنگی، هنری مساجد با معرفی برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.
جشنواره هنرهای نمایشی(حضور) به عنوان بخشی از ششمین جشنواره بزرگ فرهنگی، هنری جوانان مساجد شب گذشته (29 مهر) با برگزاری آئین اختتاميه با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در مجتمع فرهنگی، هنری شهرستان مانه و سملقان با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره به کار خود پایان داد.

میرزایی، دبیر ششمین جشنواره بزرگ فرهنگی، هنری جوانان مساجد کشور در این مراسم از ابتکار دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی در واگذاری جشنواره های جوانان مساجد به شهرستان ها و کانون های تخصصی ابراز رضایتمندی کرد و این مهم را بستری برای شناسایی استعدادهای شهرستان ها برشمرد.

وی با اشاره به راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره بزرگ جوانان مساجد در سال جاری، از مهمترین اهداف این دبیرخانه را شناسایی استعدادهای جوانان مسجدی در رشته های مختلف بیان کرد.

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره بزرگ جوانان مساجد کشور با اشاره به میزبانی خراسان شمالی در مرحله کشوری جشنواره هنرهای نمایشی که آذرماه سال جاری برگزار می شود، گفت: اگر در مرحله کشوری این جشنواره اثری از استان خراسان شمالی موفق به راهیابی نشود، با توجه به میزبانی خراسان شمالی، در هر بخش از این جشنواره یک سهمیه به این استان اختصاص می دهیم.

اسماعیل مقدس، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی نیز در این مراسم گفت: در مدت دو روز برگزاری این جشنواره چهار اثر در بخش تئاتر صحنه ای و 19 اثر در بخش فیلم کوتاه با هم رقابت کردند.

گفتنی است، در پایان این مراسم پس از قرائت بیانیه هیئت داوران از برگزیدگان این جشنواره با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل شد.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات