برگزاري جشنواره هنرهاي تجسمي

مسئول دبيرخانه كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد استان اصفهان از برگزاري مرحله استانی جشنواره هنرهاي تجسمي "ترنج" خبر داد.
مسئول دبيرخانه كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار ستاد جشنواره هنرهای تجسمی گفت: اين جشنواره ويژه اعضاي كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد استان اصفهان در رشته هاي عكس، خوشنويسي، گرافيك، طراحي و نقاشي و كاريكاتور برگزار مي شود.

حجت الاسلام و المسلمين معتمدي افزود: علاقمندان به شركت در رشته عكس مي توانند آثار خود را با موضوعات مسجد، نماز و جوان، مسجد، عاشورا و جوان، مسجد، جشن انتظار و جوان، شكوه جوان در جماعت و مسجد عامل توسعه عفاف به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.

وي در ادامه با اشاره به شرايط و ضوابط اختصاصي بخش خوشنويسي افزود: خوشنويسان بايد آثار خود را در موضوعات "سوره مباركه كوثر، اللهم عجل لوليك الفرج، العجل، العجل يا مولانا صاحب الزمان، يابن الحسن روحي فداك متي ترانا و نراك فليس محبوبي سواك، عقيق صبر يه زير زبان تشنه نهم، چو يادم آيد از آن شكرين دهان تو، گزارش غم دل را مگر كنم چو امين، جدا زخلق به محراب جمكران بي تو و آن قبر كه در مدينه شد گم پيدا شده در مدينه قم" به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.

مسئول دبيرخانه كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد استان اصفهان، عفاف و حجاب، نماز، مسجد و جوانان، مسجد، جوان و روحانيت و مهدويت را از موضوعات بخش طراحي و نقاشي عنوان كرد.

حجت الاسلام و المسلمين معتمدي افزود: علاقمندان به شركت در رشته گرافيك مي توانند آثار خود را در موضوعات هفته جهاني مسجد، نماز و رسانه، طراحي پوستر جشنواره بزرگ جوانان مساجد، لوگو جشنواره بزرگ جوانان و طراحي پوستر اوقات فراغت به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.

وي، جنگ نرم و رسانه، تحريم، اسرائيل(غده سرطاني)، آمريكا(بلاي جان بشريت)، تهاجم فرهنگي و سنگر مسجد را از موضوعات رشته كاريكاتور عنوان كرد.

حجت الاسلام و المسلمين معتمدي با اشاره به وبگاه اين جشنواره به نشانيwww.esftoranj.blogfa.com گفت: اين جشنواره به همت دبيرخانه كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد استان اصفهان و كانون فرهنگي و هنري امام رضا(ع)، كانون تخصصي هنرهاي تجسمي، برگزار مي شود.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات