مهلت ارسال آثار جشنواره سرود رضوی در فارس اعلام شد

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از برگزاری مرحله استانی دومین جشنواره سرود رضوی کانون های مساجد روستایی خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار برای کانون های مساجد روستایی استان 30 آبان ماه است.        
 
حجت الاسلام غلامحسین نیازی، سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس امروز (25 آبان) در جمع خبرنگاران گفت: دومین جشنواره سرود رضوی کانون‌های مساجد روستایی توسط دبیرخانه دائمی جشنواره بزرگ جوانان مساجد با همکاری معاونت برنامه‌ریزی و توسعه ستاد عالی کانون های مساجد کشور با هدف ترویج فرهنگ ناب رضوی و شناسایی و تقویت استعدادهای هنری جوانان مسجدی روستایی برگزار می شود.

 
 
 
 
وی معرفی ظرفیت‌های ارزشمند کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و افزود: این جشنواره ویژه برادران در 2 رده سنی 10 تا 15 سال و 14 سال به بالا برگزار می شود و حداکثر سن شرکت کنندگان 32 سال است ضمن اینکه تمامی شرکت کنندگان در جشنواره حتما باید ساکن روستا باشند.

 
سرپرست خبرگزاری شبستان در فارس خاطر نشان کرد: هر گروه می‌تواند 2 اثر را با موضوعات حضرت امام رضا (ع)، حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت شاهچراغ (ع) و در بخش ویژه نیز یک اثر با موضوع پیامبر اعظم(ص) ارسال کند.

حجت الاسلام نیازی با تاکید بر اینکه مهلت ارسال آثار 30 آبان ماه جاری است، گفت: کانون های مساجد روستایی در هر نقطه از استان فارس می توانند آثار خود را در قالب لوح فشرده (VCD) و با کیفیت مناسب به همراه متن سرود به دبیرخانه جشنواره واقع در شیراز، کوی زهرا، تقاطع ایثار، مجتمع فرهنگی و هنری حضرت زهرا(س) دبیرخانه کانون های مساجد فارس ارسال کند.

وی تکمیل فرم ثبت اطلاعات گروه سرود در سایت دبیرخانه دائمی جشنواره جوانان مساجد به نشانی www.javananemasajed.ir را نیز یکی از شرایط شرکت در جشنواره عنوان و تاکید کرد: پس از داوری آثار برتر انتخاب و به استان میزبان معرفی و جشنواره در مرحله کشوری 27 الی 29 دی ماه در روستای کردر شهرستان میناب هرمزگان برگزار می شود.

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس همچنین گفت: شرایط و ضوابط شرکت در این جشنواره در پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه کانون های مساجد فارس به نشانی www.farsmasajed.ir قرار دارد.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات