با هدف اجرای طرح ملی کوثر رسالت؛ارسال بیش از یک هزار نقاشی به دبیرخانه طرح ملی کوثر رسالت

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، گفت: بخش مسابقه نقاشی طرح ملی کوثر رسالت تاکنون با استقبال بی نظیر روبروست و بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه این طرح ارسال شده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل، نادر سقا، مسئول دبیرخانه کانون فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، پیش از ظهر امروز (28 فروردین) در جلسه شورای اداری، اظهار داشت: طرح ملی کوثر رسالت در 4 بخش چهل حدیث فاطمی، وبلاگ نویسی، تهیه بروشور و نقاشی برگزار می شود که تاکنون در بخش نقاشی بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه این طرح ارسال شده است.

وی، از برپایی نمایشگاهی از این آثار نقاشی خبر داد و عنوان کرد: آثار ارسالی در اولین نمایشگاه توانمندی های زنان استان اردبیل که(1 اردیبهشت) در محل نمایشگاه بین المللی استان اردبیل برگزار می شود برای بازدید عموم به نمایش گذاشته خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، با اشاره به اینکه آثار ارسالی از لحاظ محتوای و کمی در حد بالایی است، افزود: امیدواریم تا پایان مهلت این مسابقه به بیش از 2 برابر افزایش یابد.

سقاء، در پایان سخنان خود، گفت: علاقمندان می توانند تا تاریخ 23 اردیبهشت ماه برای شرکت در بخش های مختلف و آگاهی از شرایط طرح ملی کوثر رسالت به سایت www.javananemasajed.ir مراجعه کنند.

پایان پیام/
 

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات