استاندار کرمان درایین اختتامیه کنگره پیامبر اعظم(ص)؛ اجازه رخنه در وحدت بین شیعه و سنی را به هیچ کس نباید داد

استاندار کرمان در آیین اختتامیه کنگره پیامبراعظم (ص) با تصریح به اینکه وحدت بین سنی و شیعه مهمترین اصل است؛ تأکید کرد: ما باید وحدت بین شیعه و سنی را روز به ‌روز عمیق‌تر کنیم و اجازه رخنه در این وحدت را به هیچ کسی ندهیم.
علیرضا رزم‌حسینی، استاندار صبح امروز(30مرداد) در آیین اختتامیه کنگره پیامبر اعظم (صلی الله علیه وآله) و افتتاحیه جشنواره ملی فرهنگی و هنری اسوه حسنه تأکید کرد: ما باید وحدت بین شیعه و سنی را روزبه‌روز عمیق‌تر کنیم و اجازه رخنه در این وحدت را به هیچ کسی ندهیم.
 
 وی با بیان اینکه همه ما باید برای ایجاد وحدت تلاش کنیم و وحدت بین سنی و شیعه مهمترین اصل است؛ با اشاره به ایجاد اختلاف بین مسلمانان در منطقه توسط دشمنان ادامه داد: در سایه امنیت می‌توانیم، پیشرفت و توسعه داشته باشیم.

رزم حسینی با تصریح به اینکه کشورهای اسلامی آبستن حوادث سنگینی هستند و مسلمانان زیادی کشته و مجروح شدند و دشمنان، کشورهای اسلامی را به جان هم انداخته‌اند؛ گفت: امنیت، لازمه وحدت است و در جمهوری اسلامی به علت وجود محور ولایت به عنوان محور وحدت کشور و استان کرمان شرایط بسیار خوبی داریم.

وی با تاکید بر اینکه وحدت نیاز امروز جامعه ایرانی اسلامی ما است، تصریح کرد: چالش و سایش سیاسی، فرصت خدمت‌رسانی به مردم را می‌گیرد و اگر به مردم خدمت کردیم به معنی رضایت رهبری و مردم و نشان ولایتمداری است.

استاندار کرمان با تاکید بر دوری از افراط و تفریط و ذکر این مطلب که راه رستگاری اعتدال و میانه‌روی است؛ گفت: ما نباید با حرکت‌هایی که ممکن است در حوزه سیاسی انجام دهیم، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و پیشرفت را از دست دهیم.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات