نتایج جشنواره گلدسته های سپید چهارمحال و بختیاری اعلام شد

به گزارش ستاد خبری جشنواره شعر و قطعات ادبی از استان چهارمحال و بختیاری، مرحله استانی جشنواره شعر و قطعات ادبی گلدسته های سپید عصر امروز "27 شهریور" در شهرستان لردگان برگزار شد.

حجت الاسلام مراد یوسف، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در آئین اختتامیه این جشنواره گفت: 43 اثر در بخش شعر و قطعات ادبی و 50 اثر نیز در بخش داستان کوتاه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود. کلیه آثار رسیده از کیفیت بالایی برخوردار بود.

وی اظهار داشت: اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد باید بیش از پیش نسبت به خلق آثار قدرتمند با موضوع مسجد و ارزش های دینی اهتمام ورزند.

حجت الاسلام یوسفی از حضور 21 هزار نفر در برنامه های فرهنگی و هنری کانون های مساجد در تابستان امسال خبر داد و خاطر نشان کرد: این استقبال در سطح شهرستان های هفت گانه بی نظیر می باشد.

ابراهیم شریفی، ريیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان نیز گفت: تا قبل از دوره فعالیت دولت نهم تعداد کانون های فرهنگی و هنری موجود در شهرستان لردگان 3 کانون بود که طی 5 سال گذشته 10 برابر افزایش داشته است.

ضمن تجلیل از فعالیت اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد این شهرستان افزود: نشاط و پویایی حاکم بر فضای کانونی قابل تحسین است و بچه های مسجدی باید تمام توان خهود را برای حراست از ارزش های دینی بکار بندند.

خاطرنشان می شود در پایان خانم ها آسیه ارزانی، آرزو جلیل، مدینه جلیل، فریده شیروانی و آقایان مجتبی بخشایش پور، علی خالدی و اشکان عظیمی بعنوان برگزیدگان این جشنواره معرفی و تجلیل شدند.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات