تغییرات در آیین نامه دهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان

 میرزایی نسب از تغییرات در آیین‌نامه دهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان خبر داد و گفت: ‌آیین نامه این جشنواره در دهمین دوره برگزاری در بخش فنی و اجرایی تغییراتی یافته و سعی شده با آیین نامه مسابقات قرآنی اوقاف تطابق یابد.
مجتبی میرزایی نسب،‌ مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مساجد کشور در رابطه با تغییرات صورت گرفته در دهمین جشنواره قرآنی مدهامّّتان به خبرنگار حوزه مسجد وکانون های مساجد خبرگزاری شبستان گفت: امسال و در دهمین دوره برگزاری جشنواره قرآنی مدهامّتان بخش اجرایی و فنی دو آیین نامه جداگانه خواهند داشت.
 
وی با اشاره به تغییرات این جشنواره بیان کرد: رشته تفسیر در مرحله نهایی در قالب کارگاه آموزشی و آزمونی برگزار می شود و در کارگاه آموزشی فن بیان تفسیر نفر برگزیده از طریق آزمون مشخص می شود.
 
میرزایی اظهار کرد: در کارگروهی که  هشتم تیرماه برگزار شد، استاد دکترحاج کریم دولتی، ریاست جلسه کارگروه بررسی  آیین نامه جشنواره را بر عهده داشتند که قرار شد تا یک هفته آینده بخش فنی این مسابقات مورد بررسی قرار دهند و اگر تغییراتی در آیین نامه مسابقات قرآنی اوقاف به لحاظ فنی صورت گرفته، جشنواره مدهامّتان هم با آن تطبیق داده شود.
 
 
وی تصریح کرد: در کارگروه شکل گرفته نقطه نظرات جمع بندی شد و قرار شد که استان اصفهان که به عنوان استان میزبان، بررسی درون استانی را انجام دهد و گزارشی را به صورت مکتوب برای دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان مساجد ارایه دهد. علاوه بر آن مقرر شد که شبکه قرآن و معارف، و رادیو قرآن درباره  اطلاع رسانی جشنواره با ما همکاری داشته باشند.
 
مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان مساجد کشور گفت: در ظرف ده روز آینده آیین نامه جشنواره قرانی مدهامّتان به دبیرخانه های استانی کانون های مساجد کشور ارسال می شود.
 
نهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان سال گذشته در استان خوزستان برگزار شد و امسال استان اصفهان میزبان برگزاری این جشنواره است.
جشنواره قرآن از جشنواره های مورد علاقه اعضای کانون های مساجد است که همه ساله در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، اذان، صحت حمد و سوره و اذکار نماز تفسیر در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات