نفرات برتر دهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان در آذربایجان غربی معرفی شدند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: دهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان با معرفی ۱۲ نفر برگزیده در آذربایجان غربی خاتمه یافت.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان مساجد به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام اباذر بیگی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: این مسابقات در رشته های قرائت، ترتیل، اذان و حفظ برگزار شد که در هر رشته سه نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

وی، با بیان اینکه تامل در آیات الهی بهترین راهنما برای زندگی انسان است، افزود: انس با قرآن و ترویج فعالیت های قرآنی در کانون های مساجد و شناسایی نخبگان قرآنی از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره می باشد.

حجت الاسلام بیگی خاطر نشان کرد: به نفر اول در هر رشته جایزه 2 میلیون ریالی و به سایر برگزیدگان جایزه نقدی یک میلیون ریالی اهداء شد که برگزیدگان هر رشته (24 آذر) برای شرکت در مرحله کشوری مسابقات مدهامّتان اعزام می شوند.

این مسئول، با بیان اینکه تمامی افراد شرکت کننده در این مسابقات از نظر ما برگزیده هستند، اظهار داشت: شرکت در مسابقات و جلسات قرانی خود توفیق بزرگی است که نصیب بندگان الهی می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد آذربایجان غربی ادامه داد: کانون های مساجد به عنوان پرچم دار مبارزه با شبیخون فرهنگی در تلاش است تا با گسترش برنامه های فرهنگی در جامعه جوانان را هرچه بیش تر با معارف الهی آشنا سازد و اجازه ندهد دشمنان با استفاده از ترفند هایشان جوانان ما را گمراه سازند.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات