اعلام اسامی نفرات برتر جشنواره قرآنی مدهامّتان در قزوین

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین : یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان در ماه جاری در 2 بخش خواهران در رشته های قرائت و حفظ کل و برادران در رشته های قرائت، ترتیل و اذان برگزار شد.  
کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مساجد کشور: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین در گفتگو با خبرنگار شبستان در قزوین بیان کرد: یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در ماه جاری در 2 بخش خواهران و برادران برگزار شد که شرکت کنندگان در بخش آقایان در رشته های قرائت، ترتیل و اذان و خواهران در رشته های قرائت و حفظ کل به رقابت پرداختند.
 
حجت الاسلام علی رمضانی ادامه داد: در بخش آقایان در رشته قرائت علی غلامی، سعید رفعتی و سجاد حاجی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته ترتیل مسعود لطفی، رسول گلی و حسین خلیلی به ترتیب حائز رتبه اول تا سوم شدند.
 
وی عنوان کرد: در رشته اذان در بخش آقایان هم رتبه های اول تا سوم به ترتیب به مهدی جوزی، مراد رفعتی و بهزاد محمدپور تعلق گرفت.
 
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با اشاره به نفرات برتر در بخش خواهران اظهار داشت: در رشته قرائت زهرا کریمخانی، انسیه عباسی و سکینه کشاورز ترک حائز رتبه های اول تا سوم شدند و در رشته حفظ کل هم سپیده بهرامی، سحر بهرامی و سپیده کلهر چگینی به ترتیب توانستند رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.
 
وی خاطر نشان کرد: رتبه های نخست هر یک از رشته های مذکور به مرحله کشوری جشنواره قرآنی مدهامتان که آذر ماه در شهر مقدس قم برگزار می شود، راه می یابند.
 
حجت الاسلام رمضانی یادآور شد: برگزاری جشنواره های قرآنی در کشف و شناسایی استعدادهای برتر قرآنی و ترغیب و تشویق به انس با قرآن تأثیرگذار است و امیدواریم با برگزاری یازدهمین جشنواره قرآنی  مدهامتان توانسته باشیم گامی هرچند کوچک در این مسیر برداریم.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات