توسعه سرودهای انقلابی یکی از اهداف ستاد عالی کانون های مساجد است

مدیرکل هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور گفت: توجه و توسعه سرودهای انقلابی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و یکی از اهداف ستاد عالی محسوب می شود.
مجتبی میرزایی نسب، مدیرکل هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور در گفت و گو در یاسوج، اظهار داشت: در دیداری که مقام معظم رهبری با جمعی از شاعران در نیمه ماه مبارک رمضان داشتند، به اهمبت سرود اشاره و بر توجه به آن توصیه کردند.
مدیرکل هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، یادآور شد: در همین راستا توجه و توسعه سرودهای انقلابی در راستای فرمایشات رهبری بوده و یکی از اهداف ستاد عالی محسوب می شود.
وی با بیان اینکه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد مدعی تحقق منویات مقام معظم رهبری هستند، عنوان کرد: هر چند در گذشته اقدامات خوبی در حوزه سرود در کانون های فرهنگی و هنری مساجد انجام شده بود اما این اقدامات را هنوز ناکافی می دانیم.
میرزایی نسب، ادامه داد: به همین دلیل اقدام به تشکیل اتاق فکری متشکل از منتخبین و فعالان عرصه سرود کانون های فرهنگی و هنری مساجد جهت ارائه راهکارهای موثر در تحقق منویات مقام معظم رهبری کردیم.
مدیرکل هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت مناسبی در حوزه سرود دارد، گفت: گروه سرود پسران خورشید که در کانون فرهنگی و هنری الرحمن شکل گرفت، نمونه بارز اثبات این ظرفیت است.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات