میرزایی‌نسب در گفت‌و‌گو با فارس عنوان کرد ادامه نام‌نویسی جشنواره «مدهامّتان» تا ۱۰ روز قبل از برگزاری مرحله استانی

دبیر جشنواره مدهامّتان با اشاره به اتمام زمان ثبت نام عمومی در این جشنواره گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر استان‌ها امکان نام نویسی در جشنواره مدهامّتان تا ۱۰ روز قبل از برگزاری مرحله استانی برای اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در هر استان امکان پذیر است.
کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مساجد کشور:مجتبی میرزایی نسب دبیر جشنواره قرآنی مدهامّتان در گفت و گو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اشاره به اتمام زمان ثبت نام عمومی دوازدهمین دوره این جشنواره اظهار داشت: با توجه به استقبال و درخواست استان‌ها نام نویسی در جشنواره قرآنی مدهامّتان تا 15 شهریورماه تمدید شده بود.

وی از امکان نام نویسی علاقه مندان به شرکت در جشنواره مدهامّتان خبر داد و افزود: نام نویسی عمومی در این جشنواره به پایان رسیده است اما به دلیل درخواست‌های مکرر به دبیرخانه جشنواره تصمیم گرفتیم تا 10 روز قبل از برگزاری مرحله استانی امکان نام نویسی برای اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد را در هر استان فراهم کنیم.

دبیر جشنواره مدهامّتان با اشاره به اینکه مرحله استانی جشنواره مدهامّتان از 28 شهریور آغاز می‌شود افزود: زمان بندی برگزاری مرحله استانی به استانها آماده شده است. این مرحله از 28 شهریورماه آغاز و اواخر مهرماه به پایان می رسد بر همین اساس در استانی که به طور مثال 28 شهریور مرحله استانی برگزار می‌شود تا 18 شهریور امکان نام نویسی از علاقه مندان به شرکت در جشنواره وجود دارد.

وی با بیان اینکه جشنواره قرآنی «مدهامّتان» در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود گفت: این جشنواره در رشته های قرائت(تحقیق)، حفظ کل، حفظ 20 جزء، اذان، ترتیل، صحت قرائت حمدوسوره و اذکار نماز و مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه به همت ستاد کانون‌‌های مساجد کشور برگزار می‌شود.

به گزارش فارس برگزیدگان مرحله استانی دوازدهمین جشنواره مدهامّتان 14 تا 17 آذرماه در مرحله کشوری به میزبانی مشهد مقدس به رقابت خواهند پرداخت.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات