جشنواره مدهامّتان به سمت تعالی و کمال رشد داشته است

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اشاره به اینکه طرح قرآنی ۱۴۵۲ به زودی آغاز می شود، گفت: جشنواره مدهامّتان به سمت تعالی و کمال رشد داشته است.
محمد حسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد با بیان اینکه دوزادهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان در سطح استانداردهای بسیار بالایی برگزار شد، گفت:مسابقات اگر بتواند در جوانان و نوجوانان ایجاد انگیزه بکند بسیار تاثیرگذار خواهد بود و در واقع کسانی که در تمامی رشته های مسابقات قرآنی حضور دارند باید حس کنند در یک جریان تاثیرگذار شرکت می کنند.

 وی با اشاره به اینکه طرح قرآنی ۱۴۵۲ به زودی آغاز می شود، اظهار داشت:در مسابقات قرآن هیچ کس نباید تصور کند که اگر رتبه برتر کسب کند مورد توجه خواهد گرفت بلکه باید این احساس در وجود متسابقین ایجاد شود که اساس شرکت در مسابقات قرآنی دعوت خداوند است.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با بیان اینکه شبکه قرآن و معارف سیما در پاسداشت هنر تلاوت و تفسیر قرآن برنامه های گوناگونی دارد، اظهارداشت:باید در حوزه اطلاع رسانی قرآن، در عرصه آموزش قرآن که می تواند از رسانه های دیداری قابل عرصه به مخاطب باشد و در عرصه های دیگری که می توان قرآن را به تصویر کشید استفاده کرد.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات