ظرفیت هنرمندان کانونی در سرود ملی کانون‌های مساجد استفاده می‌شود

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور، گفت: سرود ملی این کانون‌ها، اقدامی مهم در راستای معرفی دستاوردهای فعالیت آن‌ها است.
کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره کانون های فرهنگی هنری جوانان مساجد کشور : به گزارش خبرنگار مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، مرتضی طاهریان در نشست مشورتی مربیان منتخب گروه‌های سرود کانون‌های فرهنگی هنری که امروز (یکشنبه، اول بهمن‌ماه) در محل ستاد عالی کانون‌های فرهنگری هنری برگزار شد با بیان اینکه این ستاد حمایت‌‌ جدی از حوزه سرود داشته است، گفت: سرود ملی کانون‌های فرهنگی هنری اقدامی مهم در راستای معرفی دستاوردهای این کانون‌ها است.
 
 
وی در ادامه، مناسبت‌هایی مانند دهه فجر را فرصت خوبی برای معرفی فعالیت‌های گروه‌های سرود دانست و اظهار داشت: مسئولان گروه‌های سرود و دبیرخانه‌های استانی کانون‌های مساجد می‌توانند با رایزنی‌، تولیدات خود را در رسانه‌های استانی و حتی رسانه ملی پخش کنند.
 
 
معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با بیان اینکه نباید به راحتی از کنار موفقیت‌های مهم گروه‌های سرود گذشت بلکه باید آنها را به مسئولان و دستگاه‌های مربوطه معرفی کرد، افزود: این ستاد در عرصه اجرایی ورود نمی‌کند اما نقش حمایتی و نظارتی خود را نسبت به گروه‌های سرود انجام می‌دهد.
 
وی با اشاره به برخی دستاوردهای ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مانند "جشنواره فیلم طنین" گفت: فعالیت گروه‌های سرود به صورت ترکیبی و با استفاده از ظرفیت گروه‌های گوناگون و به زبان‌های عربی و انگلیسی انجام شود تا مخاطبان بیشتری جذب کند.
 
 
طاهریان با بیان اینکه گروه‌های سرود ظرفیت خوبی برای ارایه و معرفی دستاوردهای کانون‌های فرهنگی هنری دارند، گفت: مدیریت تازه ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد توجه ویژه‌ای به فعالیت‌های هنری از جمله سرود دارد.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات