دایره مخاطبان همایش ملی امام سجاد علیه السلام را باید گسترش داد

 دبیر اجرایی همایش ملی «اقتصاد مقاومتی و مقاوم سازی فرهنگی در سبک زندگی امام سجاد(ع)» با بیان اینکه این همایش باید با برنامه ریزی دقیق و جامع انجام شود، تأکید کرد: دایره مخاطبان همایش ملی امام سجاد علیه السلام را باید گسترش داد.
کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مساجد کشور: به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ حسین فرخنده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی امروز یک شنبه (26 فروردین) در نشست هماهنگی همایش ملی امام سجاد علیه السلام، با بیان اینکه این همایش در سطح ملی است و باید برنامه ریزی ها دقیق و جامع انجام شود، بر مشخص شدن زمان دقیق همایش جهت برنامه ریزی های نهایی تأکید کرد.

 
دبیر اجرایی همایش ملی «اقتصاد مقاومتی و مقاوم سازی فرهنگی در سبک زندگی امام سجاد(ع)» با اشاره به ضرورت پیگیری و تأمین منابع اعتباری، به پرداخت مبلغی تا پایان فروردین ماه در راستای پبشبرد برنامه های همایش اشاره کرد و گفت: انجام کارهای اصلی نباید به خاطر منابع مالی با وقفه مواجه شود.

 
وی، لازمه موفقیت در اجرای صحیح هر برنامه و فعالیتی را مدیریت بهینه ذکر کرد و با تأکید بر اینکه نیت ما سخت گیری نیست، بیان کرد: باید با هم افزایی دستگاه ها و جلب مشارکت آنان، هزینه ها را مدیریت کرد تا بتوان برنامه ای شایسته و در شأن ائمه اطهار علیهم السلام اجرا کرد.

 
فرخنده به نشست شورای سیاستگذاری همایش امام سجاد در استانداری اشاره و خواستار پیگیری جدی مصوبات نشست شد و گفت: با یک برنامه ریزی و ایجاد منظومه فکری و فرهنگی می توان از دستگاه های دولتی فرهنگی و غیردولتی فرهنگی بیشترین بهره را برد.

 
گسترش دایره مخاطبان، مشخص شدن موضوعات کارگاه های تخصصی همایش، تأکید بر پیگیری پیام های مراجع تقلید به همایش، جریان سازی خبری و جلب مشارکت همه دستگاه ها در راستای هرچه بهتر برگزار کردن همایش، از دیگر مطالبی بود که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی بر پیگیری و تحقق آن تأکید کرد.

 هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کمیته اجرایی همایش ملی «سبک زندگی امام سجاد علیه السلام هم در این نشست با بیان اینکه افتتاحیه همایش از دوم اردیبهشت ماه همزمان با سالروز میلاد امام سجاد علیه السلام و با برگزاری کارگاه های آموزشی آغاز می شود، افزود:  برگزاری کارگاه های آموزشی با محوریت سبک زندگی امام سجاد در 14 مدرسه، دانشگاه و مسجد سطح شهرستان ها پیش بینی شده .

 در ادامه این نشست مسئولان کمیته های ذیل ستاد برگزاری همایش ملی «سبک زندگی امام سجاد علیه السلام به بیان برنامه ها و دغدغه های خود پرداختند.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات