همزمان با اعیاد خجسته شعبانیه/ آیین تجلیل از هنرمندان گروه سرود بچه های مسجد برگزار شد

مدیر کانون تخصصی سرود استان اصفهان از برگزاری آیین تجلیل از هنرمندان گروه سرود و همخوانی آوای مهر طاها و بچه های مسجد همزمان با روز میلاد امام حسین(ع) در هنرسرای خورشید اصفهان خبر داد.

کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مساجد کشور: به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان ،سعید عنایتی مدیر موسسه فرهنگی آواری مهر طاها و مدیر کانون تخصصی سرود استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان با بیان اینکه در طی 3 سال گذشته 26 اثر توسط گروه بچه های مسجد تولید شده است، گفت: کانون تخصیی سرود استان اصفهان، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و موسسه فرهنگی آوای مهر طاها برای تولید این سرودها همکاری داشته اند.

 

وی به پخش این سرودها از شبکه های مختلف تلویزیون اشاره کرد و تصریح کرد: یکی از آثار گروه بچه های مسجد به نام «محمد» که دو زبانه تولید شد در 98 کشور جهان پخش شد.

 

عنایتی مسجدی بودن را یک افتخار بزرگ دانست و تاکید کرد: بچه های مسجد می توانند کارهای بزرگ و حرفه ای انجام دهند و نمونه این موضوع پخش سرودهای گروه بچه های مسجد در سرتاسر دنیاست.

 

وی اظهار داشت: تمام سرودهای این گروه از شعر تا آهنگ سازی و ملودی و تصویربرداری ها همه تولید شده توسط خود گروه است.

 

گفتنی است آیین تجلیل از هنرمندان گروه سرود و همخوانی آوای مهر طاها و بچه های مسجد جمعه(31 فروردین) در هنرسرای خورشید اصفهان برگزار شد.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات