امضای تفاهم نامه با هدف رونق تاتر بچه های مسجد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری حوزه هنری با دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز خبر داد و گفت: این تفاهم نامه با هدف رونق تئاتر بچه های مسجد و بهره مندی از ظرفیت کانون ها منعقد شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، حجت الاسلام کاظم شکری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در البرز در خصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری با حوزه هنری گفت: این تفاهم نامه همکاری با محوریت طرح «تئاتر بچه های مسجد» با هدف کشف استعدادهای فعالان مسجدی منعقد شد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: طرح آموزشی و هنری تئاتر بچه های مسجد به منظور پرورش و حمایت از جوانان و نوجوانان مستعد و هنرمندان ارزشی در عرصه تئاتر در کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز است.

 به گفته حجت الاسلام شکری، تئاتر بچه های مسجد از سال 96 تا کنون در قالب چند گروه نمایشی در مسجد فعالیت دارند که انتظار می رود در سال جاری با توجه به تفاهم نامه دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد با حوزه هنری، شاهد رشد این برنامه فرهنگی باشیم.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات