برگزاری جشنواره «طنین مسجد» از سوی دبیرخانه کانون های مساجد گلستان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان گلستان از برگزاری جشنواره طنین مسجد به همت دبیرخانه کانون های مساجد این استان در اردیبهشت سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، مهدی بیگی در گفت و گو با خبرگزاری شبستان، با اشاره به برگزاری جشنواره «طنین مسجد» به همت دبیرخانه کانون های مساجد استان گلستان گفت: این جشنواره با موضوع سبک زندگی اسلامی اردیبهشت ۹۸ برگزار می شود.

 وی با اشاره به فعالیت ۵۰۰ کانون فرهنگی هنری مسجدی به عنوان پایگاه اوقات فراغت در استان گلستان بیان کرد: کانون های فرهنگی هنری مسجدی در این استان در رشته های فرهنگی، هنری، حرفه ای و ورزشی خدمات گسترده ارایه می دهند و علاوه بر این از ظرفیت دیگر دستگاه های فرهنگی استان نیز در برگزاری برنامه ها استفاده می شود و با هم افزایی و تعامل ویژه با نهادهای دیگر برنامه ها به نحو احسن برگزار می شود.

 مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان گلستان خاطرنشان کرد: حمایت های ویژه ای نیز از کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان در موضوع اوقات فراغت انجام شد تا شاهد رونق حضور نوجوانان و جوانان در برنامه های فرهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد باشیم.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات