اجرای سرود بچه های مسجد در ایستگاه های مترو همزمان با هفته وحدت

مدیر اداره هنری ادبی ستاد عالی کانون های مساجد با بیان اینکه ستاد عالی با اجرای سرود بچه های مسجد در ویژه برنامه بهار مهربانی شرکت می کند، گفت: این سرودها طی 6 روز و هر روز چهار اجرا در ایستگاه های مترو از ساعت 13 تا 16:30 اجرا می شوند.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، مجتبی میرزایی نسب، مدیر اداره هنری ادبی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: ویژه برنامه بهار مهربانی به مناسبت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی با تمرکز بر مخاطب خانواده با موضوع مهربانی جهت ایجاد فضایی با نشاط، همراه با انتشار پیام مودت و مهربانی نبی اکرم (ص) و اهل بیت (ع) در سطح شهر تهران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ستاد عالی کانون های مساجد با اجرای سرود بچه های مسجد در این ویژه برنامه شرکت می کند، خاطرنشان کرد: در این راستا با هماهنگی انجام شده سه گروه سرود 30 نفره دانش آموزی از یزد با همکاری فرهنگسرای مترو در ایستگاه های مترو به اجرای برنامه می پردازند.

میرزایی نسب با بیان اینکه این برنامه از روز گذشته 29 آبان آغاز شده و تا یک شنبه چهارم آذر ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: این سرودها طی 6 روز و هر روز چهار اجرا در ایستگاه های مترو از ساعت 13 تا 16:30 اجرا می شوند.

مدیر اداره هنری ادبی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد افزود: بنابراین گروه های سرود روز سه شنبه در ایستگاه های خط یک، چهارشنبه در خط دو، پنجشنبه در خط یک و سه، جمعه در خط چهار، شنبه در خط چهار و یک شنبه در خط یک و سه مترو اجرای برنامه می کنند.

وی با بیان اینکه این گروه های سرود هر روز در یکی از اماکن پر تعدد شهر تهران نیز به اجرای میدانی خواهند پرداخت، تصریح کرد: در این راستا گروه های سرود بچه های مسجد هر روز ساعت 18 در فرهنگسرای ولا، میدان امام حسین (ع)، فرهنگسرای ملل، دریاچه خلیج فارس، میدان آزادی و منطقه فرهنگی هنری عباس آباد اجرا می کنند.

میرزایی نسب ادامه داد: همچنین قرار است یک گروه سرود دانش آموزی منتخب در روز جمعه دوم آذر ماه در نماز جمعه تهران به اجرای برنامه بپردازد.    

مدیر اداره هنری ادبی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: ویژه برنامه بهار مهربانی با اجرای 408 برنامه فرهنگی، سرود و تواشیح، شعر خوانی و مولودی خوانی، تاتر و نمایش میدانی، نمایشگاه آثار هنری، جشنواره غذا و بازی های بومی، گردشگری و تفریحی و نور افشانی در 10 نقطه تهران همزمان با آغاز هفته وحدت اجرا می شود.

 


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات