اعتبار استانی مسابقه قرآنی «مدهامتان» محدود است

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: اعتبار استانی مسابقه قرآنی «مدهامتان» محدود است و مشارکت دستگاه های اجرایی در این حرکت فرهنگی و قرآنی موجب غنای آن خواهد شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد از اردبیل، نادر سقاء امروز (5 دی ماه) در جلسه هم اندیشی با دستگاه های اجرایی استان در خصوص برگزاری مسابقه قرآنی «مدهامتان» گفت: مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقه قرآنی «مدهامتان» به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 5 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، تصریح کرد: تاکنون درخواست های متعددی در زمینه های کمک به جوایز و همراهی در برگزاری مسابقه قرآنی به دستگاه های اجرایی داده ایم اما متاسفانه مشارکت این دستگاه ها در برنامه های قرآنی به ویژه مسابقه قرآنی «مدهامتان» بسیار کمرنگ است.

 این مقام مسئول، اظهار داشت: اعتبار استانی مسابقه قرآنی «مدهامتان» محدود است و مشارکت دستگاه های اجرایی در این حرکت فرهنگی و قرآنی موجب غنای آن خواهد شد.

 سقاء، تاکید کرد: علاقمندان رده های سنی 7 تا 16 سال و 16 تا 30 سال در رشته های مختلف می توانند با مراجعه به www.modhammatan.com  تا 15 دی ماه ثبت نام کنند.

 وی، بیان کرد: این دوره از مسابقه قرآنی «مدهامتان» در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، قرائت نماز، حفظ کل، حفظ جزء 30، قرائت تقلیدی، اذان و نقاشی خواهد بود.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با اشاره به اینکه خواهران و برادران می توانند در رشته های مورد علاقه خود شرکت کنند، افزود: منتخبان نهایی رشته های مختلف به مرحله کشوری که در مشهد مقدس برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

 سقاء، خاطر نشان کرد: این مسابقه با هدف توان سنجی فعالان کانون های مساجد در حوزه ترویج و نشر قرآن کریم است و هر ساله با استقبال خوب نوجوانان و جوانان فعال کانونی مواجه می شود


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات