اجرای گروه‌های سرود کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در طلیعه دهه فجر

گروه‌های سرود کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در تهران و سایر استان‌های کشور، سرودهای «خمینی ای امام» و «ایران ما» را اجرا کردند.
 به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، گرود سرود کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی (12 بهمن ماه) در حرم امام خمینی(ره) سرودهای «خمینی ای امام» و «ای ایران» را اجرا کردند.

تعداد قابل توجه دیگری از گروه های سرود کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به صورت همزمان، این دو سرود را با مضامین عزت، استقلال و پیشرفت تحت زعامت ولایت فقیه، در سراسر کشور اجرا کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر» حبیبرضا ارزانی» دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، در نشست خبری که هشتم بهمن ماه در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد گفت «سرود ۴۰ هزار نفری اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به صورت همزمان در ۴۰۰ نقطه از کشور در دوازدهم بهمن ماه، اجرا می‌شود.» 

رییس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد همچنین در این نشست، خاطرنشان کرد: در مجموع 1200  گروه سرود به اجرای این سرود چهل هزار نفری کمک می کنند و سن افراد شرکت کننده در این گروه ها، از 7 تا 40 سال یعنی مطابق با سن انقلاب اسلامی، است.

 این گزارش می افزاید، قرار بود این ویژه برنامه تحت شعار «نغمه های آسمانی توسط آسمانی ها» برگزار شود که روز گذشته با مشارکت تعداد قابل توجهی از از مسئولان کشوری و استانی در سرارس کشور برگزار شد و با استقبال گسترده آحاد مردم همراه شد.

به گزارش شسبستان، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد بیش از ۴۰ هزار برنامه  را در ایام چهل سالگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور برگزار می کنند که اجرای گروه سرود 40 هزار نفری به صورت همزمان در سراسر کشور، از مهم ترین آنها است.

 دکتر ارزانی درباره برند گروه‌های سرود به اصحاب رسانه گفته بود که اجرای همزمان 40 هزار نفر از اعضای گروه های سرود کانون های فرهنگی هنری مساجد، تحت عنوان برند «بچه های مسجد» انجام می شود.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات