اجرای بزرگ ترین سرود انقلابی در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد به تشکیل و اجرای گروه سرود کانون های این استان اشاره کرد و گفت: این طرح با حضور یک هزار نفر از برادران کانون ‌های مساجد استان اجرا می‌ شود.

 به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، علیرضا دولت آبادی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: برنامه هایی در کانون های مساجد استان برای گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیش بینی شده و تلاش می شود این برنامه در خور شان انقلاب و مساجد باشد.

 سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به ظرفیت و پتانسیل گروه‌ های سرود کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، گفت: بیش از یک هزار گروه سرود در سامانه (جشنواره‌ های جوانان مساجد) ثبت ‌نام شده ‌اند و در بانک اطلاعات کانون‌ ها ساماندهی شده و هویت دارند.

 دولت آبادی اضافه کرد: قرار است این گروه ۴۰ هزار نفری بچه‌ های مسجدی در روز ۱۲ بهمن، سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی به میهن، در ۴۰۰ نقطه از کشور شامل همه مراکز استان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، برخی شهرستان ‌های منتخب و روستاهای ویژه به اجرای برنامه بپردازند.

 مسئول کارگروه مساجد ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در این روز سرود «خمینی ای امام» با همان ملودی و تغییری در سبک شعر، مناسب با روحیات جوانان امروز و پیشرفت ‌های کشور و لبیک به منویات رهبری اجرا می شود.

 وی خاطرنشان کرد: سرود دومی که این گروه‌ ها اجرا می‌ کنند، سرودی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است که شعر و ملودی آن ساخته شده است.

 دولت آبادی اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال روز ۱۲ بهمن مصادف با روز جمعه بوده، لذا با توجه به این موضوع و به جهت هم‌ افزایی و هماهنگی که با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان‌ صورت گرفته، هریک از این گروه ‌ها در مکان‌ های شاخص هر استان به اجرای برنامه می ‌پردازند.

 سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این طرح به ‌صورت گسترده‌ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح کانون ‌های فرهنگی و هنری استان نیز برگزار می ‌شود، گفت: این طرح با حضور یک هزار نفر از برادران کانون ‌های فرهنگی و هنری مساجد استان در رده سنی نوجوانان و جوانان هفت تا ٤٠ سال اجرا می‌ شود.

 مسئول کارگروه مساجد ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این ویژه برنامه و دهها برنامه دیگر در قالب کارگروه مساجد ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان های هشت گانه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده یا می شوند.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات