۲۸ اسفند آخرین مهلت شرکت در مسابقه «دو قدم مانده به صبح»

۲۸ اسفند آخرین مهلت شرکت در مسابقه ملی «دو قدم مانده به صبح» با ۲۴۰ هدیه نقدی است که علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به وب سایت www.revagh.ir مراجعه کنند.

 به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، حجت الاسلام «محمود علیخانی»، امروز (23 بهمن) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری گفت: مسابقه محتوایی دو قدم مانده به صبح ((روایت انقلاب)) ویژه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت نرم افزار چند رسانه ای برگزار می شود.

 وی اظهار کرد: این مسابقه شامل مقالات تخصصی، تاریخنامه و تقویم انقلاب و نواها و نماها می شود که با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده است.

 سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران بیان کرد: 28 اسفند مهلت شرکت در مسابقه ملی «دو قدم مانده به صبح» با 240 هدیه نقدی است که علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به وب سایت www.revagh.ir مراجعه کنند که از سوی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد اصفهان، برنامه ریزی شده است.

 حجت الاسلام علیخانی با اشاره به اینکه یک نرم افزار چند رسانه ای شامل ۷۰۰ عنوان مقاله تخصصی درباره تاریخ معاصر ایران و انقلاب اسلامی، تقویم انقلاب شامل (۲۰۰ رویداد مهم در روند شکل گیری انقلاب)، بیش از ۲۵ ساعت فیلم در خصوص زندگی امام خمینی(رحمت الله علیه) و انقلاب اسلامی و سرودها و موسیقی های خاطره انگیز انقلاب اسلامی در اختیار دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد قرار گرفته است، ابراز کرد: پاسخ سوالات به صورت یک عدد 20 رقمی به سامانه 10008940311 ارسال شود.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات