سیزدهمین جشنواره قرآنی مدها متان جنوب کرمان پایان یافت

سیزدهمین جشنواره قرآنی مدها متان جنوب کرمان با معرفی و تجلیل از برترین های قرآنی به کار خود پایان داد
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، عصر امروز (9 اسفند)، آئین اختتامیه مرحله استانی سیزدهمین جشنواره قرآنی مدها متان جنوب کرمان، در کانون فرهنگی و تربیتی  شهر جیرفت برگزار شد.


این مراسم با حضور حجت الاسلام محمد افضلی مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان کرمان، سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان، معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و جمعی از فعالان قرآنی جنوب کرمان برگزار شد.

حجت الاسلام محمد افضلی مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان کرمان، در این مراسم، گفت: مسئولین بایستی قدر این فرزندان را که در راه قرآن گام بر می دارند، را بدانند.

حجت الاسلام افضلی، با بیان این مطلب که جنوب کرمان با وجود این که منطقه محرومی است اما 420 نفر از فرزندان این منطقه در این مسابقات شرکت کردند، ابراز داشت: مسئولین بایستی با برنامه ریزی زمینه آموزش و پیشرفت تک تک این افراد را فراهم کنند زیرا مهمترین چیز برای انجام فعالیت های قرآنی، انگیزه است که به لطف خداوند در وجود این افراد مشهود است.


وی، با بیان این مطلب که یاد دادن واجبات و فرائض الهی به فرزندان، بر عهده والدین است، اضافه کرد: امروز شما جوانان باید قدر دان والدین خود باشید زیرا قرار گرفتن شما در مسیر قرآن کریم به برکت وجود آنهاست.

گفتنی است؛ مرحله شهرستانی سیزدهمین جشنواره قرآنی مدها متان، در طول هفته گذشته در شهرستان های جنوب کرمان برگزار شد و صبح امروز در مرحله استانی، منتخبین مرحله شهرستانی به رقابت پرداختند.

و عصر امروز آئین اختتامیه این دوره از جشنواره قرآنی مدها متان در شهر جیرفت برگزار شد و در پایان از نفرات برتر تجلیل شد.

همچنین در پایان این مراسم از چهار کتاب صمدالله سعیدی فعال قرآنی و فرهنگی جنوب کرمان رونمایی شد.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات