برگزاری اختتامیه مسابقات قرآنی استانی «مدهامتان» در حرم مطهر امام راحل

سیزدهمین دوره مسابقات استانی قرآنی «مدهامتان» ویژه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با حضور حجت الاسلام سید حسن خمینی در حرم مطهر امام (ره) برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، سعید سعادتی، معاون فرهنگی و هنری کانون های مساجد استان تهران در این مراسم اظهار کرد: این مسابقات در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای جذب و شرکت بهتر نوجوانان و جوانان در فعالیت‌های قرآنی مساجد تدارک دیده شده است.

 وی اظهار کرد: این مسابقات با حضور بیش از 760 شرکت کننده در هشت رشته قرائت (تحقیق) و حفظ کل قرآن در رده سنی 16 تا 30 سال و رشته‌های قرائت (ترتیل)، حفظ جزء 30، اذان، قرائت تقلیدی، نقاشی آیات و قرائت نماز در رده سنی 7 تا 16 سال برگزار شد.

 معاون فرهنگی و هنری کانون های مساجد استان تهران، گفت: این مسابقات با همکاری آستان مقدس امام خمینی (ره) و بنیاد قرآن کریم در حرم مطهر امام راحل از ساعت 8 صبح تا 18 عصر روز چهارشنبه برگزار شد و نفرات برتر آن انتخاب شدند تا در مرحله کشوری که در اردیبهشت ماه سال جدید در شهر مقدس مشهد برگزار می شود به رقابت بپردازند.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات