۲۹۸ نفر در مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان حضور دارند

عبداللهی گفت: ۲۹۸ نفر در مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی حاضر هستند و با یکدیگر در رشته های مختلف به رقابت می‌پردازند.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد،«محمدحسین عبداللهی» عصر امروز(۱۰ اردیبهشت) در آئین افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان، اظهار داشت: بسیار مفتخریم که دبیرخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری خراسان رضوی میزبان مرحله کشوری دوازدهمین و سیزدهمین دوره مسابقات قرانی مدهامتان بود و در دوره سیزدهم بخش‌های و رشته‌های نقاشی قرآنی و حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم اضافه شده است.

 مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی افزود: ۳۲ هزار شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات داشتیم که رشد چشمگیری نسبت به دوره قبل داشته است و ۲۹۸ راه یافته به این مرحله از مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان و نقاشی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 وی با بیان اینکه مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در دو گروه سنی کمتر و بیشتر از ۱۶ سال برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این رویداد قرآنی و در مجموع ۱۷۶ برادر و ۱۲۲ خواهر حضور دارند که از این تعداد ۱۶۵ نفر در گروه سنی زیر ۱۶ سال که ۶۷ خواهر و ۹۸ برادر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند همپنین در گروه سنی بالای ۱۶ سال این دوره از مسابقات نیز ۷۸ آقا و ۵۵ خانم و در مجموع ۱۳۳ نفر حاضر هستند.

 عبداللهی گفت: توجه به قرآن مایه افتخار و عزت ما بوده و بسیار مفتخریم که در مسیر خدمت به قرآنیان گام برمی‌داریم و امیدواریم شاهد کیفیت بهتر این رویداد قرآنی نسبت به دوره قبل از آن باشیم.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات