تمام برنامه‌های سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان الکترونیکی اجرا شد

حجت الاسلام ارزانی با بیان اینکه توسعه قرآن و اُنس با قرآن برای بچه‌های مسجد هدف اصلی کانون های مساجد است گفت: کلیه برنامه‌های سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان به‌صورت الکترنیکی اجرا شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، حجت‌الاسلام «حبیب‌رضا ارزانی» شامگاه(۱۲ اردیبهشت) در حاشیه آئین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: توسعه قرآن و اُنس با قرآن برای بچه‌های مسجد هدف اصلی ما است و برگزاری مسابقات قرآنی مدهامتان در جهت فراگیری مسجدی‌ها در و ترویج و گسترش فعالیت‌های قرآنی در مساجد است.

 رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با اشاره به حضور بیش از ۳۲ هزار نفر در این رویداد قرآنی، افزود: از این میان ۳۱۳ برگزیده در مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در مشهدالرضا(ع) حاضر شدند که مسابقات آن از ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۸ در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، قرائت تقلید، حفظ کل، حفظ جزء ۳۰، اذان و نقاشی برگزار شد.

 وی با تاکید بر اینکه امسال برای اولین بار حضور والدین را هم داشتیم که با این حضور شعار مسجد پایه و خانواده‌محور محقق شد، بیان کرد: کلیه برنامه‌های این رویداد قرآنی در دوره سیزدهم به‌صورت الکترنیکی اجرا شد و ثبت‌نام‌ها، رقابت‌ها و نمرات به‌صورت آنلاین قابل مشاهده بود، در سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان اهتمام ویژه‌ای به امر آموزش قرآن داشتیم و مهمترین برنامه در امر زیارت بود و در این راستا برنامه‌های باشکوهی در بارگاه منور رضوی برگزار شد.

 حجت الاسلام ارزانی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از شرکت‌کنندکان کودکان و نوجوانان بودند کودکان و نوجوانان بودند و برای نخستین بار رشته نقاشی قرآنی اضافه شد که با استقبال بسیار خوبی هم همراه بود.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات