تمدید مهلت جشنواره «طنین مسجد» تا ۱۵ تیرماه/ ارسال بیش از ۵۰۰ اثر تاکنون

معاون فرهنگی و هنری ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از تمدید مهلت جشنواره «طنین مسجد» تا ۱۵ تیرماه خبرداد و گفت: بیش از ۵۰۰ اثر تاکنون به دبیرخانه این جشنواره در بخش‌های مختلف ارسال شده است.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مسجد، سعید سعادتی معاون فرهنگی و هنری ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به برگزاری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «طنین مسجد» اظهارداشت: این جشنواره ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور به همت استان گلستان و کانون طنین گرگان برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در فراخوان ابتدایی این جشنواره، پایان خردادماه آخرین مهلت ارسال آثار تعیین شده بود که باتوجه به درخواست‌های شرکت کنندگان و علاقه‌مندان این فرصت تا ۱۵ تیرماه تمدید شد.

سعادتی گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ اثر در بخش‌های مختلف این جشنواره ارسال شده است که امیدواریم در فرصت باقی‌مانده باتوجه علاقه‌مندان تعداد آثار ارسال از ۸۰۰ اثر سال گذشته فراتر رود.

معاون فرهنگی و هنری ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه اختتامیه این جشنواره امسال ۲۸ مردادماه و در ایام مصادف با روز جهانی مسجد در استان گلستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: استفاده از ابزار هنر در جهت ترویج و گسترش سبک زندگی اسلامی، ایرانی در جامعه، جهت‌دهی به گرایش‌های هنری در حوزه فیلم، حرکت به سمت تولید آثار با موضوع سبک زندگی اسلامی، ایرانی،‌ ورود اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به حوزه فیلم و استفاده بیشتر از قابلیت‌های آن، بسط و گسترش حوزه فیلم‌سازی از طریق تربیت و آموزش هنرمندان متعهد و تولید و خلق آثار هنری دینی و حرکت به سمت کارآفرینی هنری از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی در پایان خاطرنشن کرد: علاقه‌مندان آثار خود را در قالب کلیپ، فیلم و تولیدات هنرهای دینی به‌ صورت فیلم کوتاه یک تا پنج‌ دقیقه‌ای به نشانی گلستان، گرگان، انتهای بلوار بهارستان، جنب اداره کل آموزش و پرورش، مجتمع فرهنگی بهارستان، دبیرخانه سومین جشنواره فیلم کوتاه طنین بچه‌های مسجد ارسال کنند.


هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات