معرفی نفرات برتر مرحله استانی سومین جشنواره قرآنی 'مدهامتان'در گلستان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری گلستان، اسامی نفرات برتر مرحله استانی سومین جشنواره قرآنی ' مدهامتان ' ویژه اعضای کانون های مساجد این استان را اعلام کرد.
مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلستان با بیان این مطلب به خبرنگار ستاد خبری جشنواره جوانان مساجد گفت: بر اساس رای هیئت داوران بخش برادران این جشنواره، حامد خدابخش از کانون نغمه ظهور گنبدکاووس نفر اول، رضا دهقان از گلشن گرگان نفر دوم و روح الله نوروزی از تطهیر آزادشهر نفر سوم رشته قرائت شدند.

وی افزود: در بخش اذان، احسان بازدار از کانون نغمه ظهور گنبدکاووس به عنوان نفر اول، علی خراشادی زاده از ولایت گرگان به عنوان نفر دوم و محمدامین مومن یساقی از شهید عبدالله حیدرپور به عنوان نفر سوم انتخاب شدند.

بیکی تصریح کرد: در رشته اذان زیر 16 سال، ابراهی جعفری از کانون امام حسن مجتبی(ع) گرگان، مبین رحیمی از نغمه ظهور گنبدکاووس و حسن تکه کر از حکمت آزادشهر به ترتیب رتبه های اول تا سوم این رشته را کسب کردند.

وی ادامه داد: بر اساس رای هیئت داوران، در رشته حفظ یک جزء حسن قوجق از کانون حکمت آزادشهر رتبه اول، در رشته حفظ 3 جزء شهاب الدین خوجه ملی از کانون حکمت آزادشهر رتبه اول و احمد بسطامی از ولایت گرگان رتبه دوم را کسب کردند.

بیکی گفت: در رشته حفظ 10 جزء سیدمحمد راد از کانون ولایت گرگان، حامد روشنی از کانون ملاصدرا گرگان و حسین راوشی از حکمت آزادشهر به ترتیب رتبه های اول تا سوم و حسن قوشچی از کانون ولایت گرگان رتبه اول رشته حفظ 20 را کسب کردند.

وی افزود: در رشته حفظ کل جواد شاهینی از کانون ولایت گرگان به عنوان رتبه اول و محمدحسن خلیلی از کانون صاحب الزمان علی آباد کتول به عنوان رتبه دوم انتخاب شدند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلستان تصریح کرد: بر اساس رای هیئت داوران در بخش قرائت سوره حمد و اذکار نماز، امیرحسن روشنی از کانون ملاصدرا گرگان رتبه اول، سعید جعفری رتبه دوم و احسان حکیمی نیا و حسین محمدزاده از کانون نورالثقلین کلاله به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

وی گفت: در بخش ترتیل خوانی نیز، محمدرضا تجلی راد از کانون انتظار گرگان رتبه اول، احمدرضا اکبری از گلشن گرگان رتبه دوم و نعمان طاطاری از عدالت رامیان رتبه سوم را کسب کردند.

بیکی افزود: در رشته ترتیل خوانی زیر 16 سال، مهدی نوری از کانون نورالثقلین کلاله، سیدجلال حسینی از فلق مینودشت و ابوالفضل محکمی از انتظار گرگان به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: بر اساس رای هیئت داوران بخش خواهران این جشنواره، در رشته حفظ یک جزء مینا غلامی از کانون موعود گنبدکاووس به عنوان نفر اول، فاطمه سادات کوچکی از معراج کردکوی به عنوان نفر دوم و زینب قلعه قافی از طاها رامیان به عنوان نفر سوم این بخش معرفی شدند.

بیکی گفت: در رشته حفظ 10 جزء معصومه راشکی از کانون موعود گنبدکاووس رتبه اول و زهرا بالو از معراج کردکوی رتبه دوم این بخش و در حفظ 20 جزء زینب بالو از معراج کردکوی رتبه اول را کسب کردند.

وی افزود: براساس رای هیئت داوران، عاطفه پیران از کانون موعود گنبد کاووس رتبه اول، اسماء عسگری از موعود گنبدکاووس رتبه دوم و زینب عامریان از طاها رامیان رتبه سوم رشته قرائت سوره حمد و اذکار نماز را کسب کردند.

بیکی یادآور شد: در رشته ترتیل خوانی، زهرا نوروزی از کانون محمد رسول الله گنبدکاووس رتبه اول، مریم اسدی از شهید همت رتبه دوم و زلیخا اونق از نبوت بندرترکمن رتبه سوم و در در رشته ترتیل خوانی زیر 16 سال نیز حلیمه گری از کانون تربیت آق قلا رتبه اول این رشته را کسب کردند.

گفتنی است، سومین مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان گلستان، با حضور 190 نفر از اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در دو نوبت صبح و عصر در مسجد جامع گلشن گرگان برگزار شد.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات