شرکت کنندگان در جشنواره قرآنی مدهامتان در دوره آموزشی حضور می یابند

دوره آموزش ویژه شرکت کنندگان در جشنواره قرآنی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی برگزار می شود.
 به گزارش ستاد خبری جشنواره جوانان مساجد، شرکت کنندگان در جشنواره قرآنی مدهامتان عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی، در دوره آموزشی قبل از جشنواره حضور می یابند.

این دوره به صورت کارگاهی و آموزشی به مدت دو نیمروز برای رشته حفظ، ترتیل و تجوید و دو نیمروز برای رشته قرائت و اذان با هدهدف ایجاد آمادگی بیشتر در شرکت کنندکان جشنواره و نیز ارتقای سطح محتوایی دانسته های آنان به اجرا در می آید.

این دوره از ( 25مهر) آغاز شده است و تا ( 28 مهر ) سال جاری در مرکز جامعه القران تبریز با حضور شرکت کنندگان در مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان به خصوص نفرات اول تا سوم این جشنواره ادامه خواهد یافت.

یادآور می شود، مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان با حضور بیش از یکصد نفر از علاقه مندان در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، اذان، مفاهیم و تفسیر در مقاطع زیر و بالای 16 سال به اجرا در آمد که نفرات اول این رشته ها در دوم و سوم آبان ماه به مرحله کشوری استان زنجان اعزام می شوند.

دوره آموزشی قبل از جشنواره از سوی کانون فرهنگی هنری علامه طباطبایی و تخصصی آموزش تبریز و با همکاری و حمایت دبیرخانه هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اجرا می شود.

هيچ نظري ثبت نشده است

اخبار استان‌ها

تبلیغات