جشنواره مدهامتان لازمه ارتقاء باورهای دینی جوانان است

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه گفت: برپایی جشنواره قرآنی مدهامتان لازمه ارتقاء باورهای دینی جوانان است.

مسابقه اینترنتی وصیت نامه حضرت علی(ع) در مازندران تمدید شد

مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران از تمدید مسابقه اینترنتی وصیت نامه حضرت علی(ع) در استان خبر داد و گفت: وصیت نامه آن امام همام دارای نکات درس آموز بسیاری است.

مدهامتان فرصت مناسبی برای شناسائی نخبگان قرآنی است

رئیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان در حاشیه مرحله استانی جشنواره 'مدهامتان' گفت: جشنواره 'مدهامتان' فرصت مناسبی برای شناسائی نخبگان قرآنی است.

انس با قرآن از مهم‌ترین اثرات جشنواره قرآنی مدهامتان است

استاندار زنجان به نقش قرآن در تربیت انسان اشاره کرد و گفت: برگزاری جشنواره های قرآنی می تواند راهکار قابل قبولی در انس و الفت جوانان با قرآن باشد.

جشنواره مدهامتان عامل مهمی در شکوفایی استعدادهای جوانان مسجدی است

کارشناس واحد قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان جشنواره قرآنی مدهامتان را عامل مهمی در شکوفایی استعدادهای جوانان مسجدی دانست.

جشنواره مدهامتان عامل رشد و شکوفایی تعالیم قرآن در جامعه است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان گفت: این جشنواره در رشد و شکوفایی تعالیم قرآنی در جامعه مؤثر است.

جشنواره 'مدهامتان' نقطه عطفی برای فعالیت های قرآنی در کشور است

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور در حاشیه اختتامیه مرحله استانی جشنواره قرآنی 'مدهامتان' در اصفهان گفت: جشنواره 'مدهامتان' نقطه عطفی برای فعالیت های قرآنی در کشور است.

اخبار استان‌ها

تبلیغات