یحیی‌زاده:برگزاری جشنواره جوانان مساجد بر میزان جذب جوانان به مساجد موثر است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: با برگزاری جشنواره‌هایی مانند جشنواره بزرگ جوانان مساجد کشور، مساجد بیشتر به دنبال جذب مخاطبان و نسل‌های جدید می‌روند و بدین ترتیب، اسلام و این انقلاب برای مملکت پایدار می‌ماند.

لاله افتخاری: کانون‌های مساجد در حوزه فرهنگ کشور بسیار تاثیرگذارند

رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای  اسلامی با تاکید بر نقش کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد در ارتقا سطح فرهنگ عمومی جامعه گفت: با توجه به توان خوب کانون‌های مساجد و حضور فعال آنها در تمامی نقاط کشور، قدرت فعالیت در تمامی عرصه‌ها برای جوانان مسجدی فراهم شده است.

زیست جهان شاعر دینی باید فضای اجتماعی مسجد باشد

برگزیده سوم بخش نثر ادبی ششمین جشنواره گلدسته‌های سپید، با بررسی جایگاه تاریخی مسجد در زندگی اجتماعی مسلمانان، مسجد را پایگاهی محکم در تمامی عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و هنری زیست مسلمانی ارزیابی کرد.

جشنواره جوانان مساجد،زمینه ساز رشد استعدادهای جوانان است

برگزیده دوم بخش نثر ادبی ششمین جشنواره شعر گلدسته‌های سپید گفت: جوانان مسجدی در اکثر زمینه‌ها دارای استعداد هستند و برگزاری چنین جشنواره‌هایی در راستای زمینه‌سازی رشد، تقویت و همچنین شناسایی این استعدادها دارای اهمیت است.

کسب رتبه های برتر استان مرکزی در جشنواره گلدسته‌های سپید

معاون فرهنگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد مرکزی به ستاد خبری جشنواره بزرگ جوانان مساجد گفت: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان در مرحله کشوری جشنواره گلدسته های سپید درخشیدند

شعر آیینی، برگرفته از آموزه های قرآنی و فرامین مذهبی است

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، شعر آیینی را برگرفته از آموزه های قرآن و فرامین مذهبی خواند و گفت: این شعر در عمق وجود انسان اثر کرده و آدمی را از ظلمات به سمت نور هدایت می کند.

معرفی حماسه های بزرگ در قالب شعر ماندگارتر است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: معرفی حماسه های عظیم و رویدادهای تاریخی در قالب شعر ماندارگارتر و جاودانه تر است.

اخبار استان‌ها

تبلیغات