حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی:فعالیت‌های فرهنگی‌هنری مساجد نباید کمرنگ شود

نماینده طلاب و فضلای استان هرمزگان در حوزه علمیه قم یکی از ابعاد قابل توجه مساجد را تلاش برای زدودن کمرنگی فعالیت‌های فرهنگی و هنری دانست و گفت: این حوزه آن‌قدر جای فعالیت دارد که حتی اگر هر ماه یک جشنواره فرهنگی و هنری در مساجد برگزار شود، باز هم در این حوزه کم کاری شده است.

عباس براتی‌پور: آینده فعالیت کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد بسیار روشن است

یک شاعر حوزه ادبیات آیینی با اشاره به تاثیرات مثبت برپایی جشنواره بزرگ جوانان مساجد کشور گفت: آینده فعالیت کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد بسیار روشن است و این کانون‌ها باید بکوشند تا برنامه‌های روزآمد و مناسبی برای جوانان تدارک ببینند.

فعالیت کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد برای رسیدن به ایده‌آل نیازمند تقویت است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هرمزگان با اشاره به فعالیت مبارک کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد کشور در عرصه‌های مختلف دینی، فرهنگی و هنری، گفت: امروز این کانون‌ها تا شرایط ایده‌آل فاصله داشته و نیازمند تقویت و طراحی قوی‌تر هستند

حجت‌الاسلام تقدسی‌نیا: ترویج فرهنگ صحیح دینی نیازمند برداشتن گام‌های عملی است

مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه باقرالعلوم قم، نفس برپایی جشنواره بزرگ جوانان مساجد را شایسته و ارزنده قلمداد و تاکید کرد: جشنواره‌ها باید فواید عملی داشته و اگر صرفاً هزینه و شعار نباشند، به ترویج فرهنگ دینی خواهد انجامید.

جایگاه هنر دینی در مساجد آشکار شده است

یک داستان‌نویس و منتقد ادبی با اشاره به اهمیت شفاف‌سازی جایگاه مساجد با برپایی جشنواره‌های متعدد در سطح جامعه، گفت: خوشبختانه امروزه جایگاه مساجد در حوزه هنر دینی مشخص شده و این مکان‌ها به محلی برای الهام‌گیری جوانان در بخش‌های هنری تبدیل شده است.

برپایی جشنواره جوانان مساجد، ظرفیت‌های هنر دینی را در کشور رونق می‌دهد

یک هنرمند خوشنویس، برپایی جشنواره فرهنگی‌هنری بزرگ جوانان مساجد را فرصت مناسبی برای شناسایی هنرمندان با استعداد دانست و گفت: این فعالیت‌ها باید با برنامه‌ریزی دقیق و ریشه‌ای، به نتایج مناسب برسد.

فعالیت‌های فرهنگی هنری مساجد باید در راستای گسترش نشاط جوانان باشد

یک داستان‌نویس و روزنامه‌نگار، فعالیت‌های فرهنگی‌هنری مسئولان برای ترغیب بیشتر جوانان برای پیوستن به مساجد کشور را در راستای گسترش نشاط این قشر فعال جامعه تعبیر کرد.

اخبار استان‌ها

تبلیغات