بادامچیان: جشنواره جوانان مساجد، شیوه‌ای نوین برای جذب جوانان به مساجد ترسیم می‌کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان امر باید بپذیرند جوان امروز خواه‌ناخواه تحت تاثیر انواع رسانه‌ها قرار گرفته است و باید برای این جوان با این مشخصات برنامه‌ریزی داشته باشند؛ نه اینکه برنامه چند سال قبل را برای جوان امروز اجرایی کنند. پس متولیان برگزاری جشنواره جوانان مساجد کشور باید با شیوه‌ای نوین و جدید، راه‌کارهای جذب جوانان به مساجد را ارایه و ترسیم کنند.

جعفري: حضور مساجد در مسایل فرهنگي نه يك ضرورت، بلكه يك نياز است

عضو كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به برگزاري جشنوراه بزرگ جوانان مساجد كشور گفت:در راه مأنوس کردن شمار بیشتری از جوانان با مساجد باید از هر ابزاري استفاده كنيم و برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ و تقويت حضور جوانان در مساجد است.

حجت‌الاسلام سلیمی: جشنواره جوانان مساجد کشور، مساجد را به جایگاه واقعی آن در نظام اسلامی می‌رساند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جشنواره جوانان مساجد به فرهنگ‌سازی منجر می‌شود و قطعاً برگزاری این جشنواره‌ها در ایجاد فرهنگ توجه به مسجد تاثیرگذار هستند. البته در برگزاری جشنواره‌ها باید به این‌که ما چگونه می‌توانیم مساجد را به شأن و جایگاه واقعی خودشان در نظام اسلامی برسانیم توجه شود.

دستغیب:مسجد بهترین محیط برای کسب تجربه نوجوانان است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسجدبهترین محیط برای کسب تجربه و آگاهی نوجوانان و جوانان است،گفت:وجود کانون‌های فرهنگی‌هنری در مساجد که مقدس‌ترین نهادها در کشور است،از بروز هرگونه خطا و انحراف جوانان در مسیر پرورش مدیران آینده کشور جلوگیری می‌کند و قاعدتاً جوانان در این محیط‌ها موفق‌تر عمل می‌کنند.

برپایی جشنواره بزرگ جوانان مساجد، سرمايه‌گذاري براي جذب جوانان به مساجد است

ریيس فراكسيون زنان مجلس شوراي اسلامي گفت: برگزاري جشنواره بزرگ جوانان مساجد نقش اساسي در افزایش حضور جوانان در مساجد ایفا مي‌كند و برپایی اين جشنواره‌هاي فرهنگي‌هنری با عنوان مسجد و جوان، يك نوع سرمايه‌گذاري براي جذب جوانان به مساجد است كه بايد از آن حمايت‌هاي لازم صورت گيرد.

شجاعی‌کیاسری: جشنواره جوانان مساجد ‌به بصیرت‌افزایی جوانان توجه خاص داشته باشد

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که جشنواره بزرگ جوانان مساجد در سطح کشور بسیار نقش‌آفرین است، گفت: برگزاری این جشنواره‌ها با روشن کردن مسیر آینده جوانان و در راستای رشد و تعالی معنوی آنان و در نهایت جامعه صورت می‌گیرد، پس باید قدر آن‌ها را دانست و از این جشنوارها نهایت استفاده را برد.

مقدسی: مساجد پایگاه استحکام فرهنگ دینی و اسلامی هستند

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:مساجد پایگاه ارتقا، تثبیت و استحکام فرهنگ دینی و اسلامی هستند.

اخبار استان‌ها

تبلیغات