مسئول دبيرخانه کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد:جشنواره سرود روستايي در استان برگزار مي شود

جشنواره سرود روستايي کانون هاي فرهنگي و هنري مساجد خراسان شمالي همزمان با دهه کرامت در استان برگزار مي شود.

نخستین جشنواره سرود روستایی در قزوین برگزار می شود

مسئول کانون تخصصی سرود و آهنگ های انقلابی امام سجاد (ع) در قزوین از برگزاری نخستین جشنواره سرود رضوی روستایی در تیر ماه سال جاری در این استان خبر داد. حسین علی زرآبادی پور، مسئول کانون تخصصی سرود و آهنگ های انقلابی امام سجاد (ع) در قزوین در گفت وگو با خبرنگار شبستان بیان کرد: بر اساس سیاستگذاری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در سال جاری، جشنواره سرود رضوی روستایی برگزار می شود و از پتانسیل روستاییان در این حوزه استفاده خواهد شد.

حضرت امام خمینی(ره) و هنر

شخصیت عظیم و افكار بلند حضرت امام از یك سو، گستردگی مباحث مربوط به هنر و شاخه های مختلف آن از سوی دیگر، و محدودیت صفحات خاص این موضوع از سوی سوم، پرداختن به موضوع امام خمینی و هنر را دشوار می سازد. اما از آنجا كه جامعیت شخصیت امام راحل و دیدگاههای نو و مترقی حضرت او نسبت به مسایل گوناگون از جمله هنر، پرداختن به این موضوع را ضروری می سازد، هر چند گذرا به موضوع یاد شده می پردازیم.

۵۸ درصد شرکت‌کنندگان همه مراحل جشنواره اصول عقاید را طی کردند

دبیر جشنواره نرم‌افزاری اصول عقاید شمال‌غرب کشور گفت: در مجموع ۵۸ درصد شرکت‌کنندگان همه مراحل جشنواره اصول عقاید را طی کردند

جشنواره نرم افزاری اصول عقاید با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

جشنواره نرم افزاری اصول عقاید با معرفی نفرات برتر از استان های شمالغرب کشور، ظهر امروز(۲۲ خرداد) در فرهنگسرای کوثر زنجان به کار خود پایان داد.

اخبار استان‌ها

تبلیغات