سلمانی؛ نخبه مسجدی یزد در جشنواره ملی عکس کوشا

اولین جشنواره ملی عکس کوشا در موضوعاتی چون تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، تولید، صنعت، کشاورزی، اقتصاد و هر آنچه که به کار و تلاش مربوط می شود از سوی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد زنجان برگزار می شود. در این جشنواره هر عکاس می تواند حداکثر 10 اثر سیاه و سفید و رنگی خود را به صورت jpg و در ابعاد 40*30 با 300DPIو به صورت سی دی با قید مشخصات خود بر روی آن به دبیرخانه جشنواره ارسال کند. یکی از افرادی که در این جشنواره شرکت کرده است مصطفی سلمانی زارچی از نخبگان کانون های فرهنگی هنری مساجد است به همین بهانه گفت و گوئی با وی صورت گرفت است که تقدیم می شود.

برگزاری جشنواره «اقامه بیداری» در کانون های استان مرکزی

جشنواره اقامه بیداری با موضوعات مسجد کانون بیداری اسلامی، نقش مساجد در بصیرت ‌افزایی و آگاهی بخشی، مسجد سنگر تفکر اسلامی، نوجوانان، جوانان و پویایی مساجد در سه رشته عکس، پوستر و کاریکاتور در اراک برگزار می شود.

دبير انجمن نويسندگان كودك و نوجوان:ایجاد‌شوق‌درونی،مهم‌ترین‌عامل‌جذب‌کودکان‌به‌فرهنگ و‌هنر‌دینی‌است

یک نویسنده، پژوهشگر و منتقد ادبیات کودک و نوجوان با تاکید بر اهمیت برپایی جشنواره کانون‌های فرهنگی‌هنری جوانان مساجد کشور گفت: بخش کاردستی‌های کودک و نوجوان این جشنواره باید با هدف ایجاد شوق و علاقه درونی بین این قشر جوان جامعه برپا شود، وگرنه این فعالیت هم مانند بسیاری از کارها بی نتیجه باقی خواهد ماند.

جشنواره « مدهامتان » اطلاعات جوانان قرآنی را ارتقاء می دهد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزاری جشنواره 'مدهامتان' را به منظور شناسایی قاریان و حافظان فعال در کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد کشور و ارتقای سطح اطلاعات جوانان قرآنی دانست.

اخبار استان‌ها

تبلیغات