۲۸ اسفند آخرین مهلت شرکت در مسابقه «دو قدم مانده به صبح»

۲۸ اسفند آخرین مهلت شرکت در مسابقه ملی «دو قدم مانده به صبح» با ۲۴۰ هدیه نقدی است که علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به وب سایت www.revagh.ir مراجعه کنند.

اجرای بزرگ ترین سرود انقلابی در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد به تشکیل و اجرای گروه سرود کانون های این استان اشاره کرد و گفت: این طرح با حضور یک هزار نفر از برادران کانون ‌های مساجد استان اجرا می‌ شود.

اجرای سرود بچه های مسجد بر روی عرشه ناو لارک در خلیج فارس

همزمان با لحظه ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، سرود بچه های مسجد بر روی عرشه ناو جمهوری اسلامی ایران لارک در سواحل نیلگون خلیج فارس اجرا شد.

سرود هزار نفری انقلاب در خراسان جنوبی طنین انداز شد

همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن گروه سرود هزار نفری کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی سرود «انقلاب» را در مراسم محوری ۱۲ بهمن در تمامی شهرستان ها طنین انداز کردند.

«سرودهای انقلابی» در ۱۰ شهرستان گیلان اجرا شد

همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و ورود امام راحل به گیلان طرح ملی «سرود انقلاب» در ۱۰ شهرستان گیلان برگزار شد.

پرچم « امام آمد» در خلیج فارس به اهتزاز درآمد

  پرچم « امام آمد» و پرچم جمهوری اسلامی ایران (۱۲ بهمن) در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خلیج فارس به اهتزاز درآمد.

طنین «خمینی ای امام» توسط فعالان کانون های مساجد در مصلی اردبیل

فعالان و گروه های سرود کانون های مساجد اردبیل همزمان با لحظه ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در مجموعه تفریحی شورابیل و مصلی اردبیل سرود «خمینی ای امام) را همخوانی کردند.

اخبار استان‌ها

تبلیغات