آغاز مراسم افتتاحیه مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در مشهد مقدس

مرحله کشوری سیزهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان باحضور مسئولین و متسابقین در محل بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی آغاز شد.

برگزیده دوره قبل مسابقات مدهامّتان: برای مقابله با دشمنان باید خود را متناسب با معیارهای قرآن به روز کنیم

حسین نژاد گفت: باید خودمان را متناسب با معیارهای قرآن به‌روز کنیم تا در راه مقابله با دشمنان قرآن از این پلیدان عقب نمانیم و بتوانیم با اقتدار ناکامشان کنیم.

مسابقات مدهامتان بستر مناسبی برای ورود قرآن دوستان به عرصه های رقابت است

بیگی با اشاره به این که مسابقات مدهامتان زمینه مهجور بودن با قرآن را در مرحله اول از بین می برد، گفت: مدهامتان بستر مناسبی است تا هم قرآن دوستان به عرصه میدان رقابت های قرآنی بیایند و زمینه های مهجور بودن را از بین ببرند.

مسابقات مدهامتان باعث رونق و جریان سازی موضوعات قرآنی می شود

حجت الاسلام گرجی با اشاره به این که فضاي قرآني كشور علاوه بر جنبه اعتقادي، به آگاهی هنری نیاز دارد، گفت: مسابقات مدهامتان باعث رونق و جریان سازی موضوعات قرآنی می شود.

۱۰ اردیبهشت، افتتاحیه مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان برگزار می شود

عبداللهی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین برکات نظام توجه ویژه به قرآن کریم است، گفت: افتتاحیه مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ۱۰ اردیبهشت در مرکز پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می شود.

مسابقات مدهامتان مقدمه ای برای رشد و تعالی نوجوانان در امور قرآنی است

حجت الاسلام روحانی با اشاره به اینکه برای به ثمر نشستن اثرات آموزش های قرآنی باید برنامه ریزی مفصل تری در کانون هایمان ارائه دهیم و همت کنیم تا فعالیت های قرآنی رشد یابند، گفت:مسابقات مدهامتان مقدمه ای برای رشد و تعالی نوجوانان در امور قرآنی است.

اخبار استان‌ها

تبلیغات