کار فرهنگی باید عمیق و ارزان باشد/توصیه هایی برای نسل جدید

رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: کار فرهنگی باید عمیق و ارزان باشد همان طور که اذان روابط عمومی اسلام است و می بینیم که بدون هیچ هزینه‌ای پیام خود را منتقل می‌کند، حرف انسان نیز باید رسا، لیّن و کریم باشد.

بیانیه هیئت داوران دهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» منتشر شد

متن بیانیه هیئت داوران دهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» توسط غلامرضا شاه میوه در آیین اختتامیه این مسابقات در اصفهان قرائت شد.

دهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» برگزیدگانش را شناخت

برگزیدگان دهمین دوره مسابقات سراسری قرآنی «مدهامتان» ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، معرفی و تجلیل شدند.

«مدهامتانی ها» فرزندان مسجد هستند/ لزوم ارتباط با مسجد

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، شرکت کنندگان در مسابقات مدهامتان را فرزندان مسجد برشمرد و بر ارتباط بین مسجد و قرآن تاکید کرد.

چهار جایزه ویژه به شرکت‌کنندگان دهمین جشنواره «مدهامتان» اهدا می‌شود

رئیس هیات داوران دهمین جشنواره ملی «مدهامتان» با بیان اینکه در این دوره از جشنواره «مدهامتان» علاوه بر سه نفر ممتاز در هر بخش چهار نفر دیگر نیز تجلیل می‌شوند، گفت: در هر بخش به بهترین ها مورد تقدیر قرار می گیرند.

توسعه فعالیت در فضای مجازی برای بین‌المللی کردن «مدهامتان» امری اساسی است

مشاور وزیر و دبیرستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: استفاده از فضای مجازی برای برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان در سطح بین‌المللی امری ضروری است.

کشف استعدادهای بزرگ قرآنی کشور در مسابقات «مدهامتان»/ ضرورت توجه به قرآن

داور بین‌المللی مسابقات قرآنی «مدهامتان» گفت: استعدادهای بزرگ قرآنی کشور در مسابقات مدهامتان کشف شده و سطح کیفی این مسابقات در سال جاری نسبت به گذشته، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

اخبار استان‌ها

تبلیغات