ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت ثبت نام جشنواره قرآنی «مدهامّتان»

 دبیر جشنواره ملی مدهامّتان اعلام کرد: آخرین مهلت ثبت نام یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان ساعت ۲۴ امشب (۳۱ مرداد) است.

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور: کانون های مساجد باید در بعد بین المللی با یکدیگر رقابت کنند

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، عملکرد کانون های مساجد را در سراسر کشور، مثبت ارزیابی و تاکید کرد: این کانون ها برای تاثیرگذاری بیشتر و انتقال مفاهیم و ارزش های اسلامی، باید در بعد بین المللی رقابت کنند.

آغاز به کار دومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد در گلستان

 دومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد، شب گذشته (۲۹ مرداد) با حضور معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و مسئولان استانی در تالار فخرالدین اسعدگرگانی آغاز به کار کرد.

ارسال ۸۷۲ اثر به دبیرخانه دومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد/ برگزاری اختتامیه جشنواره در ۳۱ مرداد

مسئول برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد :  ۸۷۲ اثر از ۲۹ استان به دبیرخانه جشنواره رسیده است که از این تعداد ۵۰۷ اثر در قالب فیلم کوتاه و ۳۶۵ اثر در قالب فیلمنامه است.

ارسال ۲ هزار اثر به دومین جشنواره ملی صدف های نور

مهدی فریدونفر، مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف استان گلستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: حدود دو هزار اثر به دومین جشنواره ملی صدف های نور که به میزبانی کانون تخصصی حجاب و عفاف استان برگزار می شود، رسیده است.

ثبت نام یازدهمین جشنواره قرآنی «مدهامّتان» آغاز شد

مهدی بیکی، گفت: این جشنواره از سوی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان مساجد کشور در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نیز نشر و ترویج معارف قرآنی و شعائر دینی برگزار می شود.

ارسال ۲۹۳ اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد

محمد کریمی، دبیر جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد : از زمان ارسال فراخوان تا کنون، 293 اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد ارسال شده است.

اخبار استان‌ها

تبلیغات