دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور: برجسته‌کردن پیوند ولایت و مسجد از ویژگی‌های «سوگواره نگاه سرخ» است

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: برجسته‌کردن پیوند میان ولایت و مسجد از ویژگی‌های نهانی سوگواره نگاه سرخ است.

ارسال بیش از 350 اثر عکاسی از خراسان شمالی به جشنواره سراسری عکس آسمانی ها

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی، از حضورفعال  16 کانون فرهنگی هنری این استان و ارسال بیش از 350 قطعه عکس به  اولین  جشنواره سراسری  عکس  آسمانی ها خبر داد.

برپایی نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی اعضای کانون های مساجد در آبان سال جاری

مدیرکل هنری ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: نمایشگاه آثار هنری هنرهای تجسمی اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد و برگزیدگان در جشنواره هنرهای تجسمی در بخش عکس و خوشنویسی آبان سال جاری برگزار می شود.

با تبلیغات گسترده می توان سطح جشنواره ترنج را اعتلا داد

محمد سعید نقاشیان، داور بخش خوشنویسی جشنواره ترنج با اشاره به تعاریفی از هنر و دین افزود: اصل هنر، دین است و هنر چیزی بجز دین نیست، وقتی صحبت از صفات جمال خداوند باشد، هنر ایجاد می شود و اصل هنر دینی یعنی حضور خداوند در صفحه کاغذ.

مدیرکل ارشاد خراسان شمالی: تولیدات فاخر جشنواره ترنج می تواند وارد بازار شود

محمد رضا سوقندی، گفت: تولیدات فاخر جشنواره هنرهای تجسمی ترنج می تواند جنبه اقتصادی پیدا کرده و وارد بازار شود.

حجت الاسلام روحانی: هنر اسلامی باعث آرامش و تعالی روح انسان می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد قم با اشاره به ویژگی های هنر اسلامی از آن به عنوان عامل آرامش و تعالی روح انسان یاد کرد.

اسدی: کانون های مساجد جایی است که با مسایل دینی عجین است

داور بخش خوشنویسی جشنواره ترنج، گفت:کانون های مساجد جایی است که با مسایل دینی عجین است، مسلما اقداماتی شده اما این مکان ظرفیت بیشتری برای کار دارد.

اخبار استان‌ها

تبلیغات