اسامی برگزیدگان پنجمین جشنواره قرآن - کردستان 1388

نفرات برگزیده جشنواره قرآن (مدها مّتان)- کردستان 88
 
1) رشته اذان

ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
سید محمد موسوی
تهران
اول
2
محمد رضا ابوطالبی
کرمانشاه
دوم
3
جواد رفعتی
قزوین
سوم
4
مهدی تاجور
مازندران
چهارم
5
سید محسن میرطاهری
گلستان
پنجم
 
    2 ) مفاهیم
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
محمد رضا علیزاده
گلستان
اول
2
رسول حمیدی
قزوین
دوم
3
مهدی شعبان
لرستان
سوم
4
علی خدایی
اردبیل
چهارم
5
علی میرزایی
کردستان
پنجم


    3 ) ابتهال  
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
حسین ایزدی
مازندران
اول
2
محسن احمد لو
مرکزی
دوم
3
مهدی شایق
یزد
سوم
4
محمد مهدی معتمدی
گیلان
چهارم
5
علی راهی مالکی
خوزستان
پنجم



    4 ) نهج البلاغه
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
حسین اصغر پور
قزوین
اول
2
علیرضا نوری
اصفهان
دوم
3
رضا صبوحی
بوشهر
سوم
4
احمد شمیری
خوزستان
چهارم
5
حسین زاهدی
آذربایجان غربی
پنجم


 
 
نفرات برگزیده جشنواره قرآن (مدها مّتان)- کردستان 88

    5 ) قرائت درسی
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
مهدی ناصر زعیم
تهران
اول
2
حمید حق طلب
خراسان رضوی
دوم
3
رسول دوست محمدی
کرمان
سوم
4
محسن یاراحمدی
لرستان
چهارم
5
سید محمد طاهایی
مازندران
پنجم
6
محمد حسن حسن زاده
یزد
ششم
7
بابک اشرافی
آذربایجان غربی
هفتم
8
سعید دائی چی
کرمانشاه
هشتم
9
امیر طیب تائبی
اصفهان
نهم
10
سید محمد حسن بابایی
قزوین
دهم


     6 ) قرائت مجلسی  (برگزیدگان جشنواره پنجم  کردستان )
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
مهدی ناصر زعیم
تهران
اول
2
حمید حق طلب
خراسان رضوی
دوم
3
سید محمد طاهایی
مازندران
منتخب حضار

   - قرائت مجلسی  (برگزیدگان جشنواره سوم و چهارم قزوین و گیلان )
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
حسین رفیعی
گیلان
اول
2
جواد رفعتی
قزوین
دوم
3
سعید پرویزی
تهران
منتخب حضار
4
بهرام بهرامی
کرمانشاه
   منتخب حضار

7 ) ترتیل  
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
مرتضی خدابخشی پور
گیلان
اول
2
سید ابوالفضل رضوی
خراسان رضوی
اول
3
سید حسین طالبی
تهران
دوم
4
حمید مجیدی مهر
لرستان
سوم
5
یاسر نوری
مازندران
چهارم
6
مصطفی سعیدی
مرکزی
پنجم

 
نفرات برگزیده جشنواره قرآن (مدها مّتان)- کردستان 88
    8) حفظ دو جزء  
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
عماد انوری
کرمان
اول
2
هاشم جنگجو
فارس
دوم
3
صادق طوماری
اردبیل
سوم
4
علیرضا سامری
خوزستان
چهارم
5
سید سعید نظری
اصفهان
پنجم
6
باقر سبحان منش
خراسان جنوبی
ششم
7
احمد بسطامی
گلستان
هفتم
8
مهدی سیاه کمری
کرمانشاه
هشتم
9
حسام نوری
یزد
نهم
10
زانکو گلباغی
کردستان
دهم
 
   9) حفظ پنج جزء  
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
جاسم شمیری
خوزستان
اول
2
بهزاد حجبری
اردبیل
دوم
3
مرتضی سعیدی
مرکزی
سوم
4
احمد برزگر
تهران
چهارم
5
ناصر مقدم
زنجان
پنجم
6
حامد محمد مرادی
قـم
ششم
7
سید سجاد ادیانی
مازندران
هفتم
8
عمید رضا اصغری
کرمان
هشتم
9
محمد قاسمی
بوشهر
نهم
10
رضا سلطانی
آذربایجان غربی
دهم
 
    10) حفظ  پانزده جزء  
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان
رتبه
1
عرفان سلیمی
کردستان
اول
2
سجاد رحیمی
اصفهان
دوم
3
جواد شاهینی
گلستان
سوم
4
محمد آسنجرانی
مرکزی
چهارم
5
ابراهیم استجلو
زنجان
پنجم
6
محمد حسین ضیائی نیا
قم
ششم
7
ایمان اسدی
کرمان
هفتم
8
علی علیجانی
خراسان رضوی
هشتم
9
مصطفی اصغریان
اردبیل
نهم
10
عزت ویسی
کردستان
دهم

اخبار استان‌ها

تبلیغات