بیانیه هیئت داوران چهارمین جشنواره قرآن

      بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه هیات داوران چهارمین جشنواره قرآن (مدهامتان) ویژه اعضاء کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور

هیات داوران پس از حمد و ثنای الهی خوشحالی خودرا از اینکه توانسته است در محضر قاریان و حافظان قرآن مسجدی و جوان کانونهای فرهنگی و هنری مساجدکشور باشد، اعلام میدارد.
خداوند بزرگ را شاکریم که در سی امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دراستان گیلان و شهرستان رشت که به عنوان یکی از استانهای عالم خیز و حافظ و مروج کتاب آسمانی (قرآن) می باشد، در کنار جوانان مومن و مسجدی از سراسر کشور چهارمین جشنواره مدهامتان را در فضایی معنوی برگزار میکنیم.  هیات داوران در آغاز از همه دست اندرکاران برگزاری چهارمین  جشنواره قرآن کانونهای مساجد صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روز افزون برای آن عزیزان را از در گاه احدیت خواستار است .
وجود فضای کاملاً معنوی و روحانی ، حضور چهره های جدید و جوان قرآنی ،افزایش رشته های جشنواره( در مقاسه با سومین جشنواره قرآن کانونهای فرهنگی و هنری مساجد) از نکات برجسته و نقاط قوت چهارمین جشنواره مدهامّتان میباشد. رقابت تنگاتنگ اما کاملاً صمیمی  حافظان و قاریان عزیز نقطه قوت جشنواره را دو چندان میکرد که  جای تقدیر و تشکر از همه شرکت کنندگان در جشنواره را دارد.
هیات داوران ضمن توصیه به برگزار کنندگان جشنواره در خصوص برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی قرآن برای اعضاء کانونهای مساجد کشور و همچنین تداوم در برگزاری دوره های آموزشی ، شما شرکت کنندگان محترم را به اهتمام ویژه در مورد افزایش سطح علمی و فنی خود در آموخته های قرآنی توصیه میکند. کتب و لوح های فشرده آموزشی در رشته های مختلف قرآنی نقش بسزایی در افزایش آگاهی و بنیه علمی ما در امر قرآن دارد.
در پایان امیدواریم همه ساله شاهد رشد و ارتقاء سطح کمی و کیفی جشنواره مدهامتان باشیم.
هیات داوران ضمن قدردانی مجدد از همه کسانی که در عرصه ترویج فرهنگ نورانی قرآن حضور دارند اسامی برگزیدگان بخشهای مختلف چهارمین جشنواره قرآن کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور به شرح ذیل اعلام میدارد.

هیات داوران چهارمین جشنواره قرآن کانونهای فرهنگی و هنری مساجدکشور 

اخبار استان‌ها

تبلیغات