بیانیه هیئت داوران نخستین جشنواره شیوه های نوین تدریس معارف دین - تهران 1387


بیانیه مشترک اولین جشنوارۀ شیوه های نوین تدریس معارف دین (شکوه اندیشه)تهران-اسفند87

بسم الله العلیم

خداوند رحمان را شکرگزاریم که سعادت حضور و قضاوت در اولین جشنوارۀ شیوه‌های نوین تدریس معارف دین (شکوه اندیشه) را شامل حالمان کرد؛ همچنین به پاس توجه به این امر مهم یعنی آموزش در معارف دین و پی‌گیری جهت جمع‌آوری شیوه‌های نوین و مؤثر در امر آموزش سجدۀ شکر به جا می‌آوریم. جامعۀ اسلامی امروز ما با خلأ بسیاری در بحث معارف دین و شیوه‌های جدید و مؤثری که بتوان معارف لایزال الهی را با گوشت و خون مسلمانان آمیخت؛ روبروست.
هیأت داوران ضمن تقدیر و تشکر از همۀ مربیان، معلّمان و اساتیدی که همیّت و غیرت دینی به خرج داده و آثار خود را برای دبیرخانۀ جشنواره ارسال نموده‌اند، از سوی دبیرخانه ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور و دبیرخانه کانون‌های مساجد استان تهران به جهت برپایی این جشنوارۀ شکوهمند تقدیر و تشکر ویژۀ خود را به عمل می‌آورد.
نشر معارف الهی در میان نوجوانان و جوانان از ضروریات امروز جامعۀ اسلامی و ایرانی است که به حق برپایی چنین جشنواره‌هایی همانند شکوه اندیشه می‌تواند تا حدّ زیادی این شیوه‌ها را برای جامعه معرفی و گام مؤثری را در جهت نشر شعائر و معارف الهی در موضوعات مختلف بردارد.
هیأت داوران همۀ شرکت کنندگان را به مطالعۀ بیشتر آثار دینی به منظور ایجاد خلاقیت در شیوه‌های نوین آموزشی خود توصیه نموده و توجه ویژه همگان را به مخاطبین طرح و شیوۀ خود درخواست می‌نماید.
همچنین هیأت داوران از مسئولین و برگزار کنندگان جشنواره، حمایت از این شیوه‌های نو در قالب انتشار محصولات آنها و ادامۀ برگزاری این جشنواره را با کیفیت هر چه بهتر در سالهای آتی درخواست می‌نماید.
در پایان هیأت داوران توفیق روزافزون همۀ خادمان قرآن و اهل بیت علیهم السلام را از درگاه ایزد مّنان مسألت دارد.


هیأت داوران اولین جشنوارۀ شیوه های نوین و تدریس معارف دین

اخبار استان‌ها

تبلیغات