بیانیه هیات داوران ششمین جشنواره نشریان تجربی - لرستان 1390

                                              بسم الله الرحمن الرحیم
  بیانیه هیات داوران ششمین جشنواره نشریات تجربی (تیرماه 1390 - لرستان)

مجموعه فرهنگی و هنری کشور نیازمند انسان‌های پرتلاش، خستگی‌ناپذیر، خلاق و امیدوار به آینده است و باید در کنار تلخی‌ها، شیرینی‌ها را هم دید.(مقام معظم رهبری)

محراب قلم، آوردگاه اندیشه‌ها و قلمهای متعهدی است که حضور استعدادهای درخشان وجدان در جبهه‌ی بیداری و بصیرت افزایی را نوید می‌دهد.
 رشد و بالندگی قلم‌ها نوجوانان و جوانان فرهیخته، متعهد و ولایت مدار، چشم و دل هر بیننده و خواننده آثار ارایه شده به ششمین جشنواره محراب قلم را جلا می‌بخشد و نوید بخش حضور گرم آنان در مجموعه رسانه‌های کشور خواهد بود.
رویکرد محسوس به خلق آثار تولیدی در راستای پاسخگویی به نیاز مخاطب، توجه و الزام در بکارگیری تاکتیکها و تکنیک‌های روزنامه‌نگاری و مهم‌تر از این دو تعهد به پاسداشت اندیشه‌ی ولایی و باورهای دینی در آثار ارایه شده به ششمین جشنواره محراب قلم موج می‌زند و البته باید با استمرار در آموزش و ارایه تحلیل‌های متناسب با مسائل روز، به تقویت قلم‌های شکفته شده پرداخت لذا غفلت از این داشته عظیم فرهنگی نابخشودنی است و مسئولان امر باید ساز و کارهای مناسبی را اندیشه کنند. هیأت داوران با تقدیر از کلیه دست‌اندرکاران برگزاری ششمین جشنواره محراب قلم و همچنین سپاس از کلیه ارایه کنندگان آثار به این جشنواره، منتخبان را به شرح ذیل اعلام می‌نماید.

پایان.

اخبار استان‌ها

تبلیغات