آیین‌نامه هفتمین جشنواره آواها و نغمه‌های آسمانی


« آیین نامه ی اجرایی هفتمین جشنواره  سراسری آواها و نغمه های آسمانی (سرود)  کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور»
   
مراحل برگزاری جشنواره

1-1 مرحله ثبت نام گروه ها:
دبیرخانه استان فراخوان جشنواره را برای کلیه گروههای سرود کانونهای فرهنگی و هنری استان ارسال می نماید.
گروههای سرود کانونها می بایست حداکثر تا تاریخ 20/7/94 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان مساجد کشور، جهت حضور در جشنواره ثبت نام و فرم مورد نظر را تکمیل نمایند.
لازم به ذکر است پس از تاریخ 20/7/94 امکان حضور هیچ گروه دیگری در جشنواره هفتم آواها و نغمه های آسمانی وجود ندارد و مربیان محترم گروه های سرود فقط در  بازه زمانی فوق فرصت ثبت نام در جشنواره را دارند.
دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان مساجد پس از بررسی اولیه فرم های ثبت نام حداکثر تا تاریخ 20/7/94 اسامی نهایی گروههایی که می توانند در جشنواره شرکت نمایند را اعلام می نماید.

2-1 مرحله آموزش مربیان گروههای سرود:
این مرحله در  دو بخش پیگیری و اجراء می شود:

الف)بخش مقدماتی: پس از مشخص شدن اسامی مربیان راه یافته به این بخش، دوره آموزشی توسط اساتید برجسته سرود استانی و کشوری به صورت فشرده برگزار خواهد شد.
توضیح: نحوه برگزاری دوره آموزشی (به صورت استانی، منطقه ای و یا کشوری )پس از مشخص شدن تعداد نهایی گروه ها به  اطلاع شرکت کنندگان در جشنواره خواهد رسید.
**دوره آموزشی مورد نظر حداکثر تا تاریخ 30/10/94 برگزار خواهد شد.(ان شاالله)
       ب)بخش نهایی: پس از برگزاری دوره آموزشی، گروههای سرود تا 17/9/94 فرصت دارند در قالب موضوعات جشنواره و کاملاً مطابق با همین آیین نامه ، آثار خود را به نشانی همدان ، بلوار مفتح ، مجتمع فرهنگی و هنری بو علی سینا – دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان ارسال نمایند. شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 32660519-081 تماس حاصل نمایند.
توضیح : در طول مدت زمان تمرین و آمادگی گروههای سرود، تمامی گروه های مشغول به فعالیت، با یک استاد به عنوان استاد راهنما در ارتباط خواهند بود.
              پس از بررسی آثار توسط هیات محترم انتخاب جشنواره ، از 12 گروه برتر جهت حضور در مرحله کشوری و شرکت در بخش نهایی جشنواره ، دعوت به عمل خواهد آمد.
 *زمان برگزاری مرحله کشوری هفتمین جشنواره آواها و نغمه های آسمانی از تاریخ 14/11/94 تا 16/10/94 و مکان برگزاری آن استان همدان می باشد.

آیین نامه فنی هفتمین جشنواره آواها و نغمه های آسمانی - همدان 1394

ثبت نام آنلاین فردی متقاضیان شرکت در هفتمین جشنواره آواها و نغمه های آسمانی - همدان 1394

http://javananemasajed.ir/uploads/soroud9494.jpg

اخبار استان‌ها

تبلیغات