آیین نامه اولین جشنواره هنرهای تجسمی - اصفهان 1387


مرحله : کشوری
استان میزبان : استان اصفهان
اختتامیه جشنواره :  دهه سوم مردادماه

شرح اجرا:

کلیه استانها پس از اعلام فراخوان به کانونهای تحت پوشش، اقدام به جمع آوری آثار نموده و سپس کلیه آنها را به استان میزبان مرحله کشوری ارسال می‌نمایند.
در مرحله اول کلیه آثار توسط هیات داوران استانی بررسی و دبیرخانه استان مربوطه در هر رشته یک اثر را انتخاب و به استان میزبان مرحله کشوری ارسال می‌کند سپس 12 اثر اول هر رشته برای رقابت در مرحله پایانی دعوت می‌شوند.
     هنرمندان حاضر در مرحله پایانی که متشکل از نفرات برتر هر رشته می باشند با ارائه موضوعی توسط هیئت داوران آثاری را در زمان برگزاری جشنواره خلق می کنندکه ازمیان این آثار، نفرات برگزیده انتخاب و در مراسم اختتامیه معرفی می شوند.
شایان ذکر است نمایشگاهی در نگارخانه اصفهان از آثار ارسالی و خلق شده برپا خواهد گردید .

شرایط و ضوابط:
1-    موضوعات مصوب این جشنواره «مسجد و ولایت» است.
2-    حضور خواهران در مرحله پایانی بلامانع است.
3-    عواقب استفاده از رنگهای دیر خشک شونده به عهده شرکت کنندگان می‌باشد.
4-    شرکت کنندگان در جشنواره هنرهای تجسمی با سه قالب گرافیک، نقاشی و خوشنویسی می بایست تنها در یک رشته مانند نقاشی با رنگ و روغن، نقاشی با مداد رنگی، نقاشی با آبرنگ، نقاشی با پاستل و خوشنویسی با خط نستعلیق، خوشنویسی با خط شکسته، خوشنویسی با خط نسخ، خوشنویسی با خط ثلث و گرافیک با گرایش پوستر سازی با رایانه، آثار را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
5-    اندازه آثار ارائه شده به دبیرخانه های استانی جهت ارسال به دبیرخانه جشنواره بایست 100× 70 سانتی متر باشد .
6-    شرکت کنندگان در رشته پوستر سازی با رایانه باید فایل پوستر را همراه با اثر چاپ شده و با کیفیت 300dpi، بصورت لایه باز با فرمت psd بر روی یک لوح فشرده ارائه نمایند.
7-    سن شرکت‌کنندگان باید 14 تا 30 سال باشد.
8-    لازم به ذکر است آثار پس از اعلام نتایج، مسترد خواهند شد.

    پایان

اخبار استان‌ها

تبلیغات