بیانیه هیئت داوران سومین جشنواره قرآن

                                                      بسم الله الرحمن الرحیم

 بیانیه هیات داوران سومین جشنواره قرآن اعضاء کانونهای فرهنگی وهنری مساجد کشور

با حمد الهی و سلام و صلوات بر پیامبر رحمت و عطوفت و اهل بیت پاک و مطهرش.
خداوند بزرگ را شاکریم که توفیق داد  پس از وقفه چندساله در خصوص برگزاری جشنواره قرآن  اعضاء کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور بار دیگر با حافظان و قاریان قرآن  در استان ولایتمدار و شهید پرور قزوین گرد هم آئیم و سومین جشنواره مدهامتان را برگزار کنیم.هیات داوران قبل از هر چیز تشکر صمیمانه خود را از برگزار کنندگان جشنواره و همه شما عزیزان به عنوان شرکت کنندگان در جشنواره اعلام میدارد.
امیدواریم با توکل برخداوند متعال در سالهای آتی شاهد برگزاری جشنواره ای با شکوهتر و به مراتب بهتر از جشنواره سوم باشیم ، هرچند که جشنواره سوم مدهامتان نیز به نوبه خود شایسته تقدیر و قابل ستایش است. حضور قاریان و حافظان جوان مسجدی از استانهای مختلف در کنار یکدیگر و ایجاد فضای رقابتی کاملاً معنوی را می توان  از نقاط قوت جشنواره سوم قرآن عنوان کرد.
هیات داوران، برگزار کنندگان جشنواره را به برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی برای تقویت بنیه علمی و فنی شرکت کنندگان در جشنواره و عضو در کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور توصیه می کند تا در آینده نزدیک شاهد حضور پرشور جوانان مسجدی در عرصه های رقابتی قرآن باشیم.
افزایش بخشهای مختلف و مرتبط با قرآن بویژه در رشته حفظ برای حضور افراد بیشتر در مرحله کشوری نیز از توصیه های دیگر هیات داوران به برگزارکنندگان جشنواره می باشد. 
در پایان امیدواریم مسئولان محترم ستاد عالی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور در ترویج کتاب عزیز و اشاعه فرهنگی قرآنی در جامعه اسلامی موفق و پیروز باشند . توفیقات روز افزون بانیان و شرکت کنندگان در جشنواره مدهامتان را از در گاه ایزد منان خو استاریم.
هیات داوران ضمن قدردانی مجدد از همه شرکت کنندگان در جشنواره و اهتمام ویژه در برگزاری  با شکوه این جشنواره نتایج خود را به شرح ذیل اعلام می دارد.

                     هیات داوران سومین جشنواره قرآن (مدهامّتان )- قزوین شهریور ماه 1386

اخبار استان‌ها

تبلیغات