جشنواره بزرگ جوانان مساجد کشور » اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره قرآن - خوزستان 1391

اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره قرآن - خوزستان 1391

رشته اذان:
ردیف
نام 
نام خانوادگی
استان 

1
بهرام 
حق پرست
گیلان 

2
علی اصغر
شم آبادی
خراسان رضوی

3
مهدی 
سیاحی 
خوزستان 

4
محسن 
احمد لو
مرکزی

5
مسعود 
فتحی 
لرستان 

6
محمد رضا
اکبرزاده 
تهران 

7
سید محسن
یکتا


8
حمید رضا 
اسکندری
فارس

9
هادی
قنواتی زاده
خوزستان 

10
رضا 
مظفری
اردبیل

11
محمد سعید
مهربان
خوزستان 

12
محمد علی
خشکبار اقدم 
تهران 

13
مجتبی 
کریمی 
مازندران 

14
ایوب 
عبادیان 
آذربایجان شرقی

15
جواد 
سبزیان
خراسان جنوبی

16
عماد 
علیزاده 
خراسان رضوی

17
ابوالفضل
زارع 
یزد 

18
علی اصغر
حیدری
اصفهان 

19
مرتضی
بخشی
قزوین 

20
حمزه 
اکبری زاده 
کرمان جنوب

21
مهدی 
کمالی
کهگیلویه و بویراحمد

22
محمد رضا
شیرازی
قم 

23
سجاد 
نوروزی
خراسان شمالی

24
سجاد 
عزیزی پور
کردستان 

25
یحیی 
داداشی 
زنجان 

26
عرفان 
معدنی 
البرز

27
رسول 
شاه سوند
چهارمحال و بختیاری

28
مجید 
مرادی 
بوشهر

29
محمد حسام 
گوری
کرمان

30
مهدی 
سوری
همدان 


رشته ترتیل:
ردیف
نام 
نام خانوادگی
استان 

1
ماجد 
نصری
خوزستان 

2
سید حجت
ترحمی
خراسان رضوی

3
سید رضا 
حسینی 
زنجان 

4
روح الله 
آقایی
قم 

5
جواد 
پور بحرانی
خوزستان 

6
محمد مهدی 
انگالیان 
بوشهر

7
مهیار
قاسمی


8
بهنام 
رحمانی 
اردبیل 

9
حسین 
ایزی 


10
حمزه 
یزدانی فر
خراسان رضوی

11
سید محمد علی
موسوی


12
روح الله 
ضیایی


13
وحید 
کریمی 


14
سید نورالله 
مرتضایی
تهران 

15
روح الله 
شجاعی 
خراسان شمالی

16
مجید
بیگی 


17
مهدی 
اکبری
اصفهان 

18
ناصر
بهار لو


19
محمد امین
احمد پور


20
روح الله 
یاری زاده
ایلام 

21
سعید 
یوسفی
البرز 

22
محمد 
طوسی
سمنان 

23
هادی 
بزرگی 
آذربایجان شرقی

24
رسول 
رضی
چهارمحال و بختیاری

25
علی 
انصاری فر


26
سید روح الله 
هاشم


27
سید جواد 
نقوی مقدم
خراسان جنوبی

28
امیر
کاکاوند
قزوین 

29
محمد باقر
روشندل
فارس


رشته حفظ 10 جزء :
ردیف
نام 
نام خانوادگی
استان 

1
عبداله 
سیاحی
خوزستان 

2
رسول 
طرفی
سمنان 

3
محمد تقی
سابقی 
آذربایجان شرقی

4
حیدر 
رحمتی
خراسان شمالی

5
حسین 
قوشچی
گلستان 

6
مرتضی 
زمانی
خراسان جنوبی 

7
محمد
حق پرست
گیلان 

8
علی 
نوری
آذربایجان غربی

9
سید حامد
مهدی زاده 
قم 

10
محمد تقی
آسنجرانی
مرکزی

11
امین 
زاهدی
هرمزگان 

12
محمد
باقریان
تهران 

13
سید مجتبی
موسوی
همدان 

14
مرتضی 
صادقی
اصفهان

15
سرکوت 
ازکات
کرمانشاه 

16
مجتبی 
محسنی راد
یزد

17
هادی 
علیپور
مازندران 

18
امیرحسین 
احمدی
زنجان 

19
سید محسن 
موسویان
اردبیل

20
حسن 
تاچه بندها
قزوین 

21
اکبر
تیموری
چهارمحال و بختیاری

22
اسامه 
طاهری
زاهدان 

23
حسن 
رفیعی اصل
خوزستان 

24
کامران 
طارمی
البرز


رشته حفظ 20 جزء:
ردیف
نام 
نام خانوادگی
استان 
 
1
مهدی 
حسن نژاد
قم 

2
محمد 
ذوالفقاری
اصفهان 

3
سعید 
قره داشی 
خراسان رضوی

4
مهدی 
اباذری
آذربایجان شرقی

5
محمد هادی
اسلامی 
تهران 

6
آریا 
دهقانی
گیلان 

7
مهدی 
آشور ماهانی 
کرمان 

8
احمد علی
روحانی نژاد 
خوزستان 

9
نعمت الله 
رحیمی 
همدان 

10
هادی 
اسماعیل زاده 
خراسان شمالی

11
حسین 
محمدی
آذربایجان غربی

12
حسین 
ابیضی مقدم 
زنجان 

13
وحید رضا 
رضایی
اصفهان 

14
عبدالله 
طشت زرین 
سیستان و بلوچستان 

15
سید عباس 
حسینی 
بوشهر

16
محمد 
محسنی 
سیستان و بلوچستان 

17
مجتبی 
محمد حسینی 
فارس

18
سید علیرضا 
میردهقان 
یزد 

19
سید مرتضی
هاشمی
خوزستان 

20
امیر 
میرجلیلی 
یزد 

21
مهرداد 
خلیلی 
قزوین 

22
سید مصطفی 
موسوی
چهارمحال و بختیاری

23
محسن 
خطیبی 
سمنان


رشته حفظ کل:
ردیف
نام 
نام خانوادگی
استان 


1
محمد جواد 
مهدی مجد
خوزستان 


2
علی 
سامری
خوزستان 


3
سید علی 
مؤمنیان 
خراسان رضوی


4
یحیی 
راثی 
آذربایجان شرقی


5
مهدی 
کثیر
خوزستان 


6
محمد 
داوریان 
همدان 


7
روح الله 
ناظمی 
اصفهان


8
محمود 
نیک خویی سید
گلستان


9
محمد علی 
شریعتی 
قم 


10
عابد
خلفی
تهران 


11
مجتبی 
محسنی
مازندران 


12
مسعود 
رضایی
زنجان 


13
محمد تقی 
سدرالدین 
سمنان 


14
محمد 
داوودی فلاحی 
یزد 


15
محمد 
ملازاده 
آذربایجان شرقی


16
میثم 
آقا محمدی 
تهران 


17
علیرضا 
مرادی 
اصفهان


18
جهانگیر 
سرخه وندی 
کرمانشاه 









رشته قرائت :
ردیف
نام 
نام خانوادگی
استان 

رتبه 



1
علی 
خشنود
تهران

دوم 



2
مهدی 
شایق
یزد

اول 



3
وحید 
خزائی
تهران 

سوم 



4
ایرج 
رضوانی
خراسان رضوی 





5
جواد 
سلیمانی 
بوشهر





6
محمد امین 
 بهشتی 
خراسان رضوی 





7
محسن 
قاسمی 
تهران





8
سید فؤاد 
شوکاوی 
خوزستان





9
مسعود 
امامی 
ایلام





10
جواد 
رفعتی 
قزوین 





محاسبه نمره نهایی براساس جمع 60% نمره کسب شده در مرحله نهایی و 40% نمره کسب شده در مرحله مقدماتی می‌باشد.











اخبار استان‌ها

تبلیغات