اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره سرود روستایی - هرمزگان 1391


رده سنی زیر 15 سال
در این بخش، گروه سرود ثامن الحجج(ع) از روستای حسین آباد بخش نجف آباد استان اصفهان با سرود " دشت غریب" دوم و گروه سرود آوای آفاق از روستای جلال آباد استان اصفهان با سرود " مشهد" سوم شد.
 
هیات داوران در بخش تکخوان برتر رده زیر 15 سال ضمن تقدیر از آقایان مالک صالحی از گروه آوای آفاق استان اصفهان و محمد جواد براتی از گروه سرود ثامن الحجج(ع) استان اصفهان، جایزه خود را به آقای محمد ذاکری از گروه سرود آسمان هشتم کانون فرهنگی هنری امام المنتظر(عج) روستای کردر شهرستان میناب تقدیم کرد.
 
در بخش آهنگساز برتر نیز هیات داوران ضمن تقدیر از جلیل شریعت مدار برای سرود مشهد از استان اصفهان و عبدالله سراجی از استان هرمزگان برای سرود زائر عشق، جایزه خود را به سید یحیی موسوی برای آهنگ سرود آهوی دشت غربت از گروه ثامن الحجج(ع) استان اصفهان اهدا کرد.
 
هیات داوران ضمن تقدیر از مربیان همه گروه ها، در این بخش هیچ فردی را به عنوان مربی برتر معرفی نکرد.

رده سنی بالای 15سال
در رده بالای 15 سال نیز گروه مکتب العباس از روستای وامق آباد کوهپایه از استان کرمان به خاطر سرود "امام رضا(ع)" رتبه اول را به دست آورد.
 
 گروه محبان الرضا(ع) روستای کردر شهرستان میناب استان هرمزگان و گروه سرود کانون حضرت علی اکبر(ع) روستای سرآسیاب استان کرمان به ترتیب دوم و سوم شدند.
 
هیات داوران جشنواره، مسعود نکویی از استان کرمان را برای ساخت آهنگ امام رضا(ع) آهنگساز برتر رده سنی بالای 15 سال معرفی کرد.
 
هیات داوران در بخش انتخاب مربی برتر نیز ضمن تقدیر از همه مربیان، جایزه خود را به علی دیروندی از گروه سرود کانون فرهنگی هنری مصباح الهدی روستای شبیشه استان خوزستان تقدیم کرد.

اخبار استان‌ها

تبلیغات